Pubg Mobile Bedava UC kodları 2020

Tekyedi ailesi olarak sizlere Pubg Mobile bedava UC kodu paylaşıyoruz. Vereceğimiz ücretsiz uc kodları sayesinde oyun içi alışverişlerinizde işinize yarayacak kozmetik ürünlerini satın alabilirsiniz. Ayrıca bu kodlar resmi Facebook hesabı ve site üzerinden verilmiş olup süreli olduğunu belirtmek isterim.

Sitemizi ziyaret eden arkadaşlarımız için Pubg Ücretsiz UC kodları kullanabilir ve süresi geçmiş kod denk gelirse sürekli güncelleneceğinin haberini vermek istiyorum. Oyunda kostüm ve sandık açmayan kalmayacak.

Pubg Mobile Ücretsiz UC Kodları

Sitemize uğrayıp Pubg Mobile ücretsiz UC arayışında iseniz doğru yere geldiniz demektir. Sizlere belirli sürelerde dağıtacağımız Bedava uc kodu 2020 ile oyunda görev kartı alabilir veya çıkartma, silah kaplaması yada kostümler alabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki Pubg oyununda UC olmadan kolay kolay kostüm gibi kozmetik ürünlerin sahibi olmak neredeyse zor. Oyunun basit görevler ile verdiği sandıkları açtığımızda bir çoğumuz hayal kırıklığı yaşıyoruz. Neden herkesin en iyi Pubg Mobile kostümü yada Silah kaplaması veya Uçak kaplaması olmasın ki.

Dikkat edilecek bir husus var oda vereceğimiz kodları daha önce Facebook hesabımızdan da paylaşmış olmamız. Kodları deneyin eğer kullanılmış yada geçerliliği dolmuş ise ara ara yeniden sitemizi kontrol edip Pubg Mobile Güncel UC kodları paylaştığımızda yeniden deneme şansını elde edebilirsiniz.

H2JKS-PKJ3H-YUBHY

9H3S3-YERPX-PCXZ3

U7QSZ-FXGKR-J5NGB

GJVM9-CKCS-CKSAP

B4WYJ-74ZYP-SN8M

K8VBU-9H5TH-VB3NM

J2UHY-JEGE8-24PF6


“Pubg Mobile Bedava UC kodları 2020” üzerine 30 yorum

Yorum yapın