Ücretsiz Netflix Hesapları 2020

Ücretsiz Netflix hesabı arayan dostlarımız için Bedava Netflix hesapları dağıtıyoruz. Diğer ülkelerde durum nasıl bilinmez ama Türkiye için TV seyretme alışkanlığı neredeyse bitti denilebilir.

Sürekli aynı konular, aynı düzende diziler ve alışılmış yarışmalardan bıkan insanlar çeşitli platformlara yöneliyorlar ve bunlardan en dikkat çekeni Netflix. Türkiye üzerinden Netflix kullanmak isteyen müşteriler için 1 ay ücretsiz netflix kullanma imkanı tanınıyordu. Kullanıcıların deneme süreleri bittikten sonra devam etmeyip başka bir kullanıcı hesabı ile yeniden deneme süresi kullanılması artmış olmalı ki, Netflix bunu anlayıp bir ay deneme süresini kaldırdı. Durum böyle olunca Netflix’den dizi, film izlemek isteyen ve durumu el verişli olmayan insanlar Ücretsiz Netflix hesabı arayışlarına girdi.

Sizlerin arayışlarına bir nebze yardımcı olmak adına ücretsiz netflix hesapları paylaşacağız. Paylaşacağımız Netflix hesapları daha önce başka platformlarda paylaşılmış olup kullanılıyor mu veya boşta mı bilinmemektedir. Yapmanız gereken tek şey hesapları tek tek denemek. Bedava netflix hesabı 2020 konumuz için paylaşacağımız hesaplar şu şekildedir;

Rogerbarking@Gmail.com Şifre: Ba3es1

raza162@gmail.com Şifre: Amtulm01

becki3@sbcglobal.net Şifre: clark05

harealexis25@yahoo.com Şifre: Sherman5336

alecseaward@yahoo.com Şifre: Linebacker41

Mccshane89@Gmail.com Şifre: Xenox16!

Meganwong0722@Gmail.com Şifre: Mw09091525

Ameliagreven@Hotmail.com Şifre: Ameliag88

Arantxamrivas@Gmail.com Şifre: Arantxa5

Emilykateparrott@Gmail.com Şifre: June1987

Krisroxx12@Gmail.com Şifre: Krishna

Winnietlong@Gmail.com Şifre: Yellow2

Woogum@Gmail.com Şifre: 10293847

ustindevereaux31@Gmail.com Şifre: Stinkypond25


“Ücretsiz Netflix Hesapları 2020” üzerine 41 yorum

  1. Merhaba, buradaki hesapları denedim fakat olmadı. Eskiden internette rahatlıkla bölümlerini bulabildiğim diziler kaldırılmış. Rica etsem bana da bir hesap gönderebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

    Cevapla
  2. Admin merhaba rica etsem bana bir tane hesap verebilir misin lütfen dizileri rahat bir şekilde izleyemiyorum yardım et lütfen:)

    Cevapla

Yorum yapın