Hakkımızda

Tekyedi.com, Oyun ve Teknoloji Platformu olarak kurulmuş bir web sitesidir. Buradan tüm teknoloji haberlerine ve oyunlarla ilgili içeriklere ulaşabilirsiniz.

Tekyedi.com web sitesinde, en yeni ve popüler oyunlar ve teknoloji haberleri ile birlikte sunuyoruz. Kullanıcılar en iyi haberleri, en güncel oyun içerikleri ve daha fazlasını okuyabilir.

Ağustos 2019’da bir girişim olarak kurulan, insanların teknoloji haberlerine ve oyun içeriklerine daha kolay erişebilmesi için bir tutkuya ve daha sonra bir sorumluluğa dönüştü. Tek Yedi ekibimiz tarafından oluşturulan Tekyedi.com olarak okuyucu sayımızı genişletmeye devam ediyor ve gerekli tüm bilgileri ziyaretçilerimize sunuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Tekyedi.com ekibi olarak İnsanların keyifli zaman geçirebilecekleri bir oyun platformu oluşturmayı hedefliyoruz. Her geçen gün içerik sayımızı arttırarak okuyucularımıza keyifli vakitler geçirmeyi planlıyoruz. 2019 yılında kurulan Tekyedi.com web sitemiz üzerinden bir çok teknoloji haberi ve oyun içerikleri paylaşımı yapmış bulunmaktayız. Her geçen sene kalitemizi daha da artırarak devam etmekteyiz. Kullanıcılara daha rahat kullanım sağlayacak uygulamaların tanıtımını yapıyor ayrıca gündelik hayatlarında kullanacakları tavsiyeleri paylaşıyoruz.

Bunları yaparken de, tüm hızımızla en güncel ve en popüler teknoloji haberlerini size iletiyoruz. Sitemizde sizin için hazırladığımız bir çok incelemeye de ulaşabilirsiniz. Yenilikçi tasarımımız ve üstün alt yapımız sayesinde sitemizde sizde içerik paylaşabilirsiniz. İçerikleriniz Tek Yedi ekibi tarafından kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Kurulduğumuz günden bugüne her zaman okuyucu dostu politikamızı geliştirmeyi hedefledik. Amacımız bu içerikleri sağlayarak insanlara yardımcı olmak.

 

Bizimle konuşmak isterseniz? Harika! Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret edin   veya soru ve önerinizi doğrudan bize gönderin:

Adres: Bursa, Türkiye