Gartic.io Bulmaca Oyunu İndir

Gartic io online bir şekilde oynayabileceğiniz çizerek tahmin etme kategorisi altında bir oyundur. Oyun içerisinde ki farklı modlar sayesinde çizim tiplerini değiştirmeniz mümkündür. Oyunu oynarken misafir veya Sosyal medya ile giriş yapma seçeneğiniz bulunuyor. Sosyal medya ile giriş yaptığınız da oyun kimliğiniz oluşuyor. Bu süreçte ilerlemenizi kayıt altına alabilirsiniz. Oyunlar sistemin kurduğu belli odalar içerisin de yapılıyor.

Onlarca farklı kategoriye sahip Gartic io oyunu günümüze kadar 1 Milyondan fazla Türk oyuncu tarafından oynandı. Günümüz de hala Avrupa başta olmak üzere Türkiye ve Asya ülkelerinde de aktifliği artan oyunlar arasında. Aynı zaman da 2018 yılından itibaren Android ve İOS tabanlı telefon ve tabletlere getirilen güncelleme ile mobil cihazlarınıza oyunu indirmeniz mümkündür.

Gartic.io giriş ekranı

Gartic io Oyun Kuralları

Gartic io üzerinde herhangi bir odaya girdiğiniz de anlatım için sıranız oluşuyor. Sıranız gelene kadar hızlı bir şekilde çizilen şeyi tahmin etmeye çalışmalısınız. Sıra size gelene kadar tahminlerinizi doğru yaparak puan topluyorsunuz. Oda içerisinde ki kişiler arasında yaptığınız karşılaşma da sıra size geldiğinde belli bir süre içerisin de sizlere verilen şeyi çizerek anlatmaya çalışmak.

Oyun içerisinde bir şeyi anlatırken harf veya rakam kullanırsanız farklı oyuncular tarafından raporlanmanız mümkündür. Raporlanmakta oyun içerisinde uzaklaştırma almanızı sağlar. Sizlerde sitede yer alan Gartic io indir butonuna basarak android ve ios mobil cihazlarınıza oyunu indirebilirsiniz.

En Çok Oynanan Mobil Bulmaca Oyunları

Gartic io Oyun Modları

Gartic io içerisin de yetkililer tarafından kurulan botlar farklı oyun modlarını da oluşturmaktadır. Özellikle eşya gibi basit ve bilinen kategorilerin yanında günümüzün popüler mesleklerinde YouTuber kategorisi de bulunmaktadır. Ünlü kişilerin de tahmin edilebileceği ayrı bir kişi kategorisi de yine oyun içerisinde mevcuttur.

Film ve dizi tahmini için şu an Türkçe kelime az olsa da ilerleyen süreçte Türk film ve dizilerin yayılması bekleniyor. Futbol takımları ve oyuncuları da çizip tahmin yapma kategorisi de oyun içerisinde mevcuttur. Sizler de bu ve daha fazla kategorilerin çizimi ve tahmin edilmesi için sitede bulunan Gartic io oyna butonuna tıklayarak sisteme yönlendirilebilirsiniz.

Site içerisin de 3 farklı sosyal medya hesabıyla giriş yapılırken aynı zamanda bulunduğunuz cihaz üzerinden de misafir girişi bulunmaktadır.

“Gartic.io Bulmaca Oyunu İndir” üzerine bir yorum

Yorum yapın