VALORANT Radyanit Puanı Nedir? Ne işe Yarar?

Riot Games tarafından sunulan FPS birinci şahıs oyunu VALORANT’ı neredeyse duymayan kalmadı. Riot Games’in bir diğer farklı oyunu LoL’de mavi öz bulunuyor bu özle neler yapabileceğini bilenler Radyanit inde mavi öz tarzı bir para birimi olduğunu söylemek istiyorum. Peki tam olarak VALORANT Radyanit nedir? VALORANT Radyanit ne işe yarar? konumuzun devamında bu sorularınızı cevaplamış olacağız.

VALORANT Radyanit Puanı Nedir?

VALORANT (RP) yani Radyanit’i Riot Puanı olarak düşünebilirsiniz. LoL’deki mavi öz ile alabileceğiniz şampiyon ve benzeri kozmetik ürünlerin kilidini biriktirdiğiniz Radyanit Puanı ile açmanız mümkün oluyor. Peki VALORANT Radyanit Puanı nasıl yükseltilir? bu konu hakkında ufak detaylar verelim. Oyundaki ajanlar üzerinden yaptığınız görevler ile kazandığınız Radyanit Puanı ne yazık ki sınırlıdır ve Sınır 40 Radyanit Puanıdır. Ayrıca Radyanit Puanını gerçek para ile alma imkanı’da sunulmaktadır. VALORANT Radyanit Puanı kasma şu an için sadece belirli görevlerden kazanılmaktadır, ilerleyen zamanlarda VALORAT Radyanit Puanı kasma taktiği olduğunda sizleri haberdar edeceğiz. Ayrıca Bu görevler ile nasıl Radyanit puanı kasılır bir fikri olmayan veya haberdar olmayanlar için detaylardan bahsedelim.

VALORANT Radyanit Puanı Kazanma

Şuan için sadece iki yöntem ile Radyanit Puanı kazanabilirsiniz bunlar;

  1. Radyanit Puanı için Savaş kartı ile oynayarak kazanmanız mümkün. Oyunda seviye 4 – 9’a ulaşıldığında 20 ekstra Radyanit Puanı kazanabilirsiniz.
  2. Bu yöntem ise oyunda görevlerden alamayacağınız sadece gerçek para ile alabileceğiniz Valorant points yöntemidir. Gerçek para ile satın aldığınız 1.600 Valorant points ile 20 puan Radyanit alma hakkınız olacaktır. Bu maliyetin 2.000’e çıkarılma ihtimalide vardır.

Son olarak Bedava Valorant Points kazanma konumuzu inceleyebilirsiniz, İyi oyunlar.

Yorum yapın