Bedava VALORANT Points (VP) Nasıl Alınır?

VALORANT kapalı beta olarak çıkmıştı ve oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Bu yüzden Riot Games, VALORANT kapalı betayı durdurmayıp devam ettirme kararı aldı.

VALORANT kapalı beta kodu alabilen oyuncuların akın etmesi sonrasında oyun bu ayın belkide en gözde oyunu oldu. Ayrıca oyuna girdiğimizde VALORANT kostüm ya da VALORANT Silah sikinleri giyenlerle dolu olduğu bir kapalı beta süreci geçiriyoruz. VALORANT Silah kaplamaları ve ek kozmetik ürünleri alabilmek için VP yani VALORANT Puanlarına ihtiyacımız olduğunu bilmek bir oyuncu olarak herkesin aklında Ücretsiz VALORANT Points arayışına sokuyor herkesi. Peki bedava VALORANT Points nasıl alınır? Ne yapmalıyız yada Bedava Valorant Points veren siteler var mı konumuzda tek tek açıklık getireceğiz.

Şu an için bedava VALORANT puanı almanın bir yolu yok gibi ama kapalı beta süresince VP satın alan oyuncular için yaz ayı içerisinde tam sürüme geçildiğinde kapalı beta sırasında VP alan oyuncular tam sürümde VP aldığında ek olarak %20 bedava Valorant Points hesaplarına eklenecek. Bunun dışında Kapalı Beta boyunca ücretsiz kostüm veya silah kaplaması bulunmuyor. Ek olarak Battle Pass sistemi oyuna eklendiğinde verilen görevleri tamamlayarak bedava Valorant kostümü ve bedava Valorant Silah kaplaması kazanma şansını yakalamak mümkün olacak.

Günümüzde Fortnite, Pubg, CS:GO tarzı benzer oyunlarda Battle Pass görevleri sunularak oyunculara çeşitli kozmetik ürünleri bedava olarak sunuluyor. Riot Games ekibininde bu özelliği kullanacağı kesin gözüyle bakılıyor. Son olarak Bedava Valorant Points veren siteler yada Bedava Valorant Points çekilişi yapan yayıncılar ilerleyen günlerde çıkacaktır. Bu yüzden biraz bekleyip oyunun Tam sürüme geçmesi bekleyelim.


“Bedava VALORANT Points (VP) Nasıl Alınır?” üzerine 45 yorum

  1. bu doğru mu ya merak ettim gerçekten gönderiyorlar mı?
    doğruysa bana da biraz gönderir misiniz güzel bir silah almak istiyorum

    Cevapla

Yorum yapın