Bedava VALORANT Points (VP) Nasıl Alınır?

VALORANT kapalı beta olarak çıkmıştı ve oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Bu yüzden Riot Games, VALORANT kapalı betayı durdurmayıp devam ettirme kararı aldı.

TEKYEDİ.COM OLARAK SPONSORUMUZ ARACILIĞIYLA TALEP EDEN HERKESE BEDAVA VP KODU GÖNDERİYORUZ. BU YAZIYI SONUNA KADAR OKUYUP BASİT GÖREVİ TAMAMLAYAN HERKESE 72 SAAT İÇERİSİNDE VP KODLARI GÖNDERİLECEKTİR.

VALORANT kapalı beta kodu alabilen oyuncuların akın etmesi sonrasında oyun bu ayın belkide en gözde oyunu oldu. Ayrıca oyuna girdiğimizde VALORANT kostüm ya da VALORANT Silah sikinleri giyenlerle dolu olduğu bir kapalı beta süreci geçiriyoruz. VALORANT Silah kaplamaları ve ek kozmetik ürünleri alabilmek için VP yani VALORANT Puanlarına ihtiyacımız olduğunu bilmek bir oyuncu olarak herkesin aklında Ücretsiz VALORANT Points arayışına sokuyor herkesi. Peki bedava VALORANT Points nasıl alınır? Ne yapmalıyız yada Bedava Valorant Points veren siteler var mı konumuzda tek tek açıklık getireceğiz.

Şu an için bedava VALORANT puanı almanın bir yolu yok gibi ama kapalı beta süresince VP satın alan oyuncular için yaz ayı içerisinde tam sürüme geçildiğinde kapalı beta sırasında VP alan oyuncular tam sürümde VP aldığında ek olarak %20 bedava Valorant Points hesaplarına eklenecek. Bunun dışında Kapalı Beta boyunca ücretsiz kostüm veya silah kaplaması bulunmuyor. Ek olarak Battle Pass sistemi oyuna eklendiğinde verilen görevleri tamamlayarak bedava Valorant kostümü ve bedava Valorant Silah kaplaması kazanma şansını yakalamak mümkün olacak.


SPONSORUMUZ TARAFINDAN GÖNDERİLECEK OLAN BEDAVA VP İÇİN YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY AŞAĞIDAKİ SAYFAYA GİDEREK EN BEĞENDİĞİNİZ OYUN NİCKİNİ YORUM OLARAK YAZMAK. BU İŞLEMDEN SONRA BU SAYFANIN YORUM KISMINA E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKARAK 72 SAAT İÇERİSİNDE BEDAVA VP ALABİLİRSİNİZ.

Bu sayfaya giderek en beğendiğiniz oyun nickini yazın: https://www.tekyedi.com/en-iyi-oyun-nickleri/

Ardından bu sayfanın altındaki yorum kısmına mail adresinizi bırakın. 🙂


Günümüzde Fortnite, Pubg, CS:GO tarzı benzer oyunlarda Battle Pass görevleri sunularak oyunculara çeşitli kozmetik ürünleri bedava olarak sunuluyor. Riot Games ekibininde bu özelliği kullanacağı kesin gözüyle bakılıyor. Son olarak Bedava Valorant Points veren siteler yada Bedava Valorant Points çekilişi yapan yayıncılar ilerleyen günlerde çıkacaktır. Bu yüzden biraz bekleyip oyunun Tam sürüme geçmesi bekleyelim.

“Bedava VALORANT Points (VP) Nasıl Alınır?” üzerine 4.458 yorum

  1. ya ne kadardır vp arıyodum ulan yok ama banada bir gönderirmisiniz(battle passe yetecek kadar isterim(ama gönlünüzden ne koparsa)epostam:obcakal@gmail.com

    Yanıtla
  2. merhaba bazı skinler satın almak istiyorum fakat ailem para yatırmama izin vermiyor 1000 vp atarsanız veya gönlünüzden ne koparsa atarsanız çok sevinirim 🙂

    Yanıtla