VALORANT Nick Nasıl Değiştirilir?

VALORANT’a giriş yapmış olduğunuz eski isminizden sıkılıp VALORANT isim nasıl değiştirilir diyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere anlattığımız adımlara sırasıyla uyarak bu işlemi yapmak çok basit.

FPS oyunlarına yeni bir soluk getiren Riot Games, son çıkardığı VALORANT oyunu ile grafikleri, oynanışı ve yetenek özellikleri ile 2020 senesine damga vurdu. Koranavürüs sebebi ile insanların evlerinde kaldıkları şu günlerde VALORANT’a akın var diye biliriz. Kapalı Beta sürecini tamamlayan ve şuan’da tamamen ücretsiz sunulan VALORANT oyuncular için yeni bir Espor başlangıcı olabilir. Bu neden le üyelik açanlar Riot Games hesabına kayıtlı oyuncu ismi ile oyuna başlıyorlar. Yeni bir başlangıç için yeni nick oluşturmak isteyenlere nasıl VALORANT nick değiştirme yapılır aşağıda ki adımlara uyarak yeni isminizi oluşturabilirsiniz.

VALORANT isim değiştirme – VALORANT nick değiştirme 2020

Riot Games hesabınızda bulunan daha önce oluşturmuş olduğunuz oyuncu isminden sıkıldınız ve VALORANT oyununda yeni bir nickle başlamak istiyorsanız VALORANT kullanıcı adı değiştirmek hiçte zor değil.

  1. VALORANT nick değiştirmeniz için geliştirici firma Riot Games’de bulunan hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Bu işlemi yaptığınızda sadece VALORANT değil, Riot Games’de bulunan tüm isimleriniz değişir. Değiştirmeye karar verdiyseniz buraya tıklayınız.
  2. Giriş yapmaya çalıştığınızda karşınıza bir doğrulama işlemi gelirse yapınız.
  3. Karşınıza çıkan sayfada Hesap yazısının hemen altında ”RİOT İD” Yazısına tıklayınız.
  4. Son olarak ekranda eski kullanmış olduğunuz kullanıcı adı yazmakta. Bu Kısmı eski isminizin hemen yanındaki işarete tıklayıp yeni VALORANT isminizi oluşturun ve gönder seçeneğine tıklayın.
  5. VALORANT yeni nick oluşturuldu.

VALORANT nick değiştirme hakkında önemli bilgiler

VALORANT nick değiştirme işlemini yaptıysanız 30 gün yeni bir isim değiştirme işlemi için beklemeniz gerekmektedir. Bu nedenle yeni kullanıcı adınızı sıkılmayacağınız veya sizi pişman etmeyecek bir isim yazmanız iyi olur. Nick değiştirme işlemi için herhangi bir ücret talep edilmemektedir 30 gün aralıklarla dilediğiniz zaman VALORANT isim değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Son olarak yeni oluşturduğunuz kullanıcı adınızı Riot Games topluluk kurallarına aykırı olup olmaması konusunda dikkatlice seçiniz. Herhangi bir aşağılayıcı, argo kelime, küfür kelimeleri gibi oluşturduğunuz isimlerden dolayı ban cezası alırsınız.

Yorum yapın