VALORANT Hata Kodu 57 Nasıl Çözülür?

VALORANT’a dereceli sistem geldi duymayan kalmamıştır. Dereceli sistem geldiği için oyuncular sıkıntısız oyun oynamak isterler. Bazı oyun hataları halen VALORANT’da devam etmekte, bunlardan biriside oyunu önyükleme çalışma aşamasında verdiği VALORANT hata kodu 57. Bu hata ön yükleme esnasında sıkça görünen ”PlayerAffinityInitFailure” hatasını bildirir. Peki bu hata dan kurtulmak mümkün mü? Evet Oldukça basit bir işlemle çözüme ulaşabilirsiniz sadece konumuzu okumaya devam edin.

VALORANT Hata Kodu 57 Çözümü 2020

Yapmanız gereken işlem kolay bir aşamadan geçmektedir. Hata ile karşılaştığınız durumlarda Riot Client’i yeniden başlatın. Riot Client’i yeniden başlattığınızda VALORANT Vanguard doğru şekilde yeniden ön yükleme yapmaya çalışır ve hatayı kolay yoldan çözer.

Bazı durumlarda yukarıda ki işlem işe yaramaz ise, farklı yoldan nasıl VALORANT Hata Kodu 57’den kurtulabiliriz, bir işlem daha yapalım ve hatadan kurtulalım. Hata kodunu almaya devam ediyorsanız Vanguard yazılımını silin ve yeniden yüklemesine izin verin. Silme işlemi için, Denetim Masası – Program Ekle veya Kaldır – Riot Vanguard‘a gelip silin.

Riot Vanguard silme işlemi bittikten sonra, Bilgisayarı yeniden başlatıp oyuna giriş yapmayı deneyiniz, bu esnada Vanguard yeniden yüklenecek. Bazı durumlarda hata aldığınızda Özellikle VALORANT ile alakalı hata durumlarında Bilgisayarı yeniden başlatmak kolay yoldan çözüm olabiliyor, bu işlemi de denemenizde fayda var.

Yorum yapın