Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon 5. Hafta TP Parası Yerleri

Herkese merhaba, Fortnite Görevleri yapan arkadaşlarımız için yardımımızın olacağını düşündüğümüz sezon görevleri ile tekrar karşınızdayız. Bu seferki görevimiz Fortnite 3. Sezon TP Parası yerleri olacak. Henüz bu görevi yapmadıysanız sizler için en kolay şekilde Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon 5. Hafta görevleri listemizden TP paralarının lokasyonlarını paylaşacağız.

Fortnite her sezona bomba gibi sürprizlerle ilerlemeye ve oyuncu kitlesini elinde tutmaya devam ediyor. Fortnite 3. Sezon 5. Hafta görevleri TP Parası yerlerini henüz bilmeyen arkadaşlarımız olabilir. Fortnite TP Parası görevi içinde Yeşil TP paraları, Mavi TP paraları ve Mor TP paralarını bularak görevi tamamlamanıza yardımcı olacağız. 3. Sezon’da seviye kasmak için, aşama atlamak için TP ve EXP paralarının nerede olduğunu görseller ile sizlere sunmaya çalışacağız.

Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon 5. Hafta Yeşil TP Parası Yeri

Yukarıdaki işaretli alanda bulunan binanın çatısında Fortnite Yeşil TP Parası Yeri bulunmaktadır. Çatıya iniş yapıp kolayca görevi tamamlayabilirsiniz.

Yeşil TP Paraları 2

Yeşil TP Paraları 3

İşaretli alanda bulunan 2 adet çam ağacının arasındadır.

Yeşil TP Paraları 4

İşaretli alanda bulunan Geminin içindedir.

Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon 5. Hafta Mavi TP Parası Yeri

Çember içindeki beyaz nokta Fortnite Mavi TP Parası Yeri noktasıdır. İşaretli konumda bulunan Evin içinde Mavi TP parasını bulabilirsiniz.

Mavi TP Paraları 2

Aşağıda işaretli alanda bulunan bahçede ”El Arabası” bulunmakta El Arabasını parçaladığınız’da 2. Mavi TP Parasını bulmuş olacaksınız.

Mavi TP Paraları 3

Aşağıda bulunan işaretli alanda yokuş aşağı duran bir sürülmüş tarla bulunmakta ve tarlayı sürmek için bir el aleti durmakta. Tarla sürmede kullanılan el aletini parçaladığınız’da 3. Mavi TP Parasını bulmuş olacaksınız.

Mavi TP Paraları 4

İşaretli alanda kaza yapmış Traktör ve Forklift bulunmakta parlayın ve Mavi TP Parasını alın.

Mavi TP Paraları 5

Son olarak Mavi TP Parasını Kaynar Kaplıcalarda ki Çalışma Levhalarının arasında bulabilirsiniz.

Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon 5. Hafta Mor TP Parası Yeri

İşaretli alandaki bol camlı binanın çatısında Mor TP Parasını bulabilirsiniz.

Mor TP Paraları 2

İşaretli alana süzülürken direk karşınıza çıkacaktır aramadan Mor TP Parasını alabilirsiniz.

Yorum yapın