Second Extinction Sistem Gereksinimleri

Second Extinction 2020’nin üçüncü veya dördüncü çeyreğinde çıkması planlanan bir oyun. Oyunu isterseniz arkadaşlarınıza isterseniz de tek başınıza oynayabilirsiniz. Oyun dinozor zamanında geçen fps oyunudur. Oyuncu etikiletleri şöyledir; Aksiyon, Vahşet, Şiddet, Dinozor, FPS, Eşli şeklinde belirtilmiştir ve Oyunun geliştiricisi ve yapımcısı Systemic Reaction‘dur.

Second Extinction toplam’da 6 dil destekliyor ve seslendirme olarak hiçbir dil desteği yok. Arayüz ve alt yazı olarak şu dilleri destekliyor; İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Rusça ve Kastilya İspanyolca’sı. Oyun geliştiricisi oyunu almadan önce şu uyarı yapıyor; savaş bölümlerinde yüksek düzeyde şiddet var, düşmanların uvuzları vücudundan kopuyor ve büyük miktarda kan var. Yani bu oyunu oynamadan önce bir daha düşünebilirsiniz.

Second Extinction Oyunu Hakkında Bilgiler

Toplam 3 kişi beraber omuz omuza vererek mutasyona uğramış olan dinozor sürülerini dünyadan temizlemeye çalıştığınız bir oyun. FPS, 3 oyunculu, iş birlikçi bir oyundur. Düşmanları yenmek için farlı silah, yetenek ve becerileri birleştirerek düşmanlarını yenmeye çalışacaksınız. Dünyayı kurtarmak için bomba, mermi, diş, pençe ve vahşet dolu bir kaosun içinden canlı çıkmalısın!

Dünya Artık Eskisi Gibi Değil İstila Edildi; Dinozorlar insanlığı yok etmiş ve bir avuç insan kurtulmak için uzaya kaçtı. Üç Askerden oluşan özel bir tim istilayı ortadan kaldırmak için dünyaya gönderiliyorsunuz.

Gezegenini geri alma vaktin geldi! Saldırı Timin 3 kişi; Becerin, ekipman ve silah setleri ile ütopik şeyler yap!

Değişik Yaratıklar; Dinozorlar tarih kitapları gibi değil. Geçirdikleri mutasyon sonucunda çok tuhaf canavarlara dönüşmüşler. Her türlü dinozor var ve alt etmesi çok zor.

Second Extinction Sistem Gereksinimleri

Second Extinction sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum
– İşletim Sistemi: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir Windows 10 (64-Bit versions)
– İşlemci: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X
– Bellek: 12 GB RAM
– Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB
– DirectX: Sürüm 11
– Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen
– İşletim Sistemi: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir Windows 10 (64-Bit versions)
– İşlemci: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X
– Bellek: 16 GB RAM
– Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070GB or AMD Vega 56 8GB
– Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Yorum yapın