Bright Memory: Infinite Sistem Gereksinimleri!

Oyun piyasasına yıldırım gibi damga vurmuş ve kendinden konuşturan bir oyundan bahsedeceğiz. Damga vurmasının birçok sebep var. Bunlardan birkaç tanesi Unreal Engine oyun motorunu kullanarak tek kişinin yapması. Yanlış okumadınız bu oyunu tek kişi yaptı. Geliştirmesini FYQD Stüdyosu tarafından yapılan Bright Memory 25 Mart 2020 tarihinde çıktı. Steam’de Çok Olumlu (17,956) incelemesi bulunmaktadır. Devam serisi niteliğinde bu oyun daha ne zaman çıkacağı belli değil ama oyunun tanıtım videosundan anlaşılacağı üzere bomba bir oyun geliyor!

Bright Memory: Infinite Oyunu Hakkında Bilgiler.

Yukarıdaki oyun tanıtımdan anlayacağınız üzere efsane bir oyun. Son zamanlarda böyle bir oyun gelmemişti. Efsane oyun dinamiklerine sahip ve daha ne zaman çıkacağı açıklanmadı. FPS oyunları sevenler, aksiyon arıyorsanız bu oyun size göre. Bol Aksiyon ve aynı zaman da çeşitli combo’lar ile değişik bir oyun deneyimi sunmaktadır. Eğer RTX ekran kartı varsa bilgisayarınızda bu oyun destekliyor. Oyun tanıtımın da ki her şey Xbox X serisi için optimize edilmiş yani Xbox’da bu oyunu oynayabilirsiniz.

Oyun Hakkında: Oyun Türkçe ile ilgili alt yazı, seslendirme ve arayüz desteklemiyor. Desteklediği diller ise Japonca ve İngilizce’de seslendirme desteklemiyorken Basitleştirilmiş Çince’de hepsini destekliyor. Bright Memory devam oyunu olan Bright Memory: Infinite 2036 yılında bir metropol’de geçtiğini biliyoruz. Daha yeni duyurulduğu için fazla bilgi bulunmuyor.Ayrıca Bright Memory oyununu satın aldıysanız Bright Memory: Infinite size ücretsiz.

Sistem Gereksinimleri

Bright Memory: Infinite sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum;
– İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
– İşlemci: INTEL E3-1230v2
– Bellek: 4 GB RAM
– Ekran Kartı: Nvidia GTX 1050TI ve ya AMD Radeon R9 285
– DirectX: Sürüm 11
– Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Tavsiye edilen;
– İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
– İşlemci: RTX ON:INTEL i7-9700K RTX OFF:INTEL i7-4790K
– Bellek: 8 GB RAM
– Ekran Kartı: RTX ON:Nvidia RTX 2080 ve ya AMD RadeonVII RTX OFF:Nvidia GTX1080
– DirectX: Sürüm 12
– Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Yorum yapın