Pubg Planör Nerede? (Pubg Uçak Yerleri)

Siz de ”Motorlu Planör” lerin nerede olduğunu merak mı ediyorsunuz? Biz de bu yazımızda sizlere ”Pubg Haritası” ‘nı, ”Pubg Map” ‘lerini, ”Pubg Uçak Yerleri” ‘ni ve çok daha fazlasını anlatacağız.

Dilerseniz hemen başlayalım.

Pubg Mobile Planör Ne Zaman Geliyor?

Motorlu planör test serverinde oyuncular tarafından test edildi ve olumlu geri dönüşler yapıldı. Bunu dikkate alan oyun yapımcıları kesin bir tarih vererek bilgilendirme yapmış bulunuyorlar. Tam olarak Pubg planör 15 Ocak 2020 Tarihinde PC oyuncuları için tüm sunuculara eklendi.

Pubg Mobile Planör (Pubg Uçağı) Nedir?

Pubg Uçağı hızla hareket etmesi ve çok çevik olmasından dolayı oyuna oldukça büyük bir etkisi bulunmaktadır. Bu uçakla dilediğiniz kadar yükseğe çıkabilirsiniz. 2 kişilik bir araç olmakla birlikte araç içerisinde bomba ve ateş edebilme özelliklerine de engel olmuyor.

Olumsuz özelliğine gelecek olursak uçağınız eğer birisi tarafından kanatlarından vurulursa yere çakılıyorsunuz veya çok fazla hasar alırsanız patlayabilirsiniz.

Pubg Motorlu Planör Yerleri ve Haritası

Oyuna 15 Ocak 2020’de eklenen motorlu planörler oyuncular tarafından çok tercih edildiğinden sizler için ”Pubg Planör yerleri” hakkında görsel olarak bilgilendirme yapacağız.

Bu sayede planör ararken rakip oyuncular tarafından rahatsız edilme durumunu azaltabilir ve bir an önce planörleri bulup deneme ve stratejik oyun oynama şansını yaratabilirsiniz.

Erangel Haritası Planör Yerleri

Erangel Map’inde Uçak yerlerini sizler için işaretledik.

Miramar Haritası Planör Yerleri

Miramar Map’inde Uçak Yerlerini sizler için işaretledik.

İşaretli alanlar Pubg oyunundaki planör yerlerini ifade etmektedir. Oynamış olduğunuz harita ve uçağın gidiş yönüne göre en yakın planör noktasına gidip aracı kullanabilirsiniz.

Yorum yapın