Pubg Planör Nerede?

Pubg oyununa bir kaç ay öncesi motorlu planör aracı eklenmişti. Oyuncular Pubg labs aracılığı ile deneme fırsatı bulup geri bildirimler ile dönüş sağlamışlardı. Sanırım beğenildi ve gerekli değişiklikler yapılıp planörün tüm oyuncular tarafından oynanabilmesi için bütün sunuculara ne zaman dahil edileceği hakkında açıklamalarda bulundular.

Pubg Planör Ne Zaman Geliyor?

Motorlu planör test serverinde oyuncular tarafından test edildi ve olumlu geri dönüşler yapıldı. Bunu dikkate alan oyun yapımcıları kesin bir tarih vererek bilgilendirme yapmış bulunuyorlar. Tam olarak Pubg planör 15 Ocak 2020 Tarihinde PC oyuncuları için tüm sunuculara eklenecektir.

PC dışındaki konsollar bir süre bekleyecekler. Yapılan açıklamada ise PS4 ve Xbox One kullananlar için 6. Sezon ile birlikte planörün eklenmesi planlanıyor. Ayrıca yetkililerden gelen habere göre planör şuan için sadece Miramar ve Erangel haritalarında aktif olacak.

Pubg Motorlu Planör Yerleri

Oyuna 15 Ocak 2020’de eklenecek olan motorlu planörler oyuncular tarafından yeni olduğu için çok tercih edileceğinden sizler için Pubg Planör yerleri hakkında görsel olarak bilgilendirme yapacağız. Bu sayede planör ararken rakip oyuncular tarafından rahatsız edilme durumunu azaltabilir ve bir an önce planörleri bulup deneme ve stratejik oyun oynama şansını yaratabilirsiniz.

Erangel Haritası Planör Yerleri

Miramar Haritası Planör Yerleri

İşaretli alanlar Pubg oyunundaki planör yerlerini ifade etmektedir. Oynamış olduğunuz harita ve uçağın gidiş yönüne göre en yakın planör noktasına gidip aracı kullanabilirsiniz.


Yorum yapın