PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri (Telefon)

Son dönemlerin en popüler mobil oyunlarından olan PUBG, neredeyse tüm akıllı telefon kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. İlk olarak 2017 yılında masaüstü versiyonu piyasaya sürülen PUBG bir anda piyasayı darma dağın etti. Bilgisayar versiyonu ücretli olmasından dolayı birçok kişi oyunun mobil sürümünü bekledi. Mobil sürümü piyasaya çıkmadan bile PUBG mobil sistem gereksinimleri araştırılmaya başlandı. 2018 yılında piyasaya sürülen PUBG Mobile, mobil oyun sektöründe de büyük değişimlerin ortaya çıkmasını sağladı.

PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri

PUBG Mobile hem Andorid hem de IOS mağazası üzerinden yayınlanarak oyuncularla buluşturuldu. Oyunun sistem gereksinimleri;

IOS

• iPhone 5 ve üzeri cihazlar
• IOS 9 ve üzeri işletim sistemi
• 3 GB kullanılabilir depolama alanı

Android

• Android 5.1.1 ve üzeri işletim sistemi
• 3 GB kullanılabilir depolama alanı
• 2 GB RAM

PUBG Mobile İndirme Linkleri

Android: PUBG Mobile Google Play Market
IOS: PUBG Mobile IOS

PUBG mobile özellikleri hakkındaki bilgileri yukarıda belirtmeye çalıştık. Belirttiğimiz sistem özellikleri elbette minimum özelliklerdir. Daha iyi cihazlarda daha iyi performanslar alabilirsiniz. Son zamanlarda piyasaya çıkan akıllı telefonların üst düzey özellikleri bu oyundan yüksek performanslar alınmasını sağlamıştır.

PUBG genelde Android telefon ve tabletlerden oynanmaktadır. PUBG mobile sistem gereksinimleri Android için elbette biraz daha iyi özellikler gerekmektedir. En azından Android 7.0 işletim sistemi, 4 GB RAM’e sahip bir telefon kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yeni alacağınız bir cihazın PUBG Mobil sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığı konusunda şüpheniz varsa yorum kısmına cihazınızın marka ve modelini yazarak anında bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın