Pubg Mobile Kostümler Gözükmüyor Hatası Çözümü

Pubg Mobile oyununda yeni gelen güncellemeler sonrasında oyuncuların envanterde kostümler gözükmüyor şikayetlerinin çözümünü anlatıyoruz. Uygulayacağımız yöntem ile envanterde kostümler veya silah desenleri gibi itemlerin kaybolma sorununu ortadan kaldıracağız. İşte pubg kıyafetler gözükmüyor hatasınız çözümü sizlerle.

Pubg Mobile’de neredeyse her yeni güncelleme ile beraber bir takım sorunlar meydana gelebiliyor. Bunlardan biride envanterdeki kostümlerin kaybolması. Oyuncuların kostümler kayboldu yada kostüm gözükmüyor gibi sorun çözümü arayışlarına düşüyorlar. Özellikle Pubg Mobile 0.16.0 güncellemesi ile birlikte çoğu oyuncunun, Pubg Mobile kostüm kayboldu yada mause çalışmıyor gibi sorunlarla karşılaştığını biliyoruz. Size anlatacağımız taktiği denediğinizde sorun tamamen ortadan kalkmış olacak.

Pubg Mobile Envanter’de Kostüm Gözükmüyor Çözümü

Yeni gelen güncelleme sonrasında bazı arkadaşlarımız, Güncellemenin boyutu yüzünden veya o anki duruma göre internet paketi sebebi ile güncellemeyi yapmak istemiyor. Bazıları ise dayanamayıp oyun oynamak istiyor, başka bir zaman güncelleme yaparım diyerek. Bazıları ise güncelleme esnasında oyuna giriyor. İşte aslında kostüm kaybolma sorunu’da bu sebepler yüzünden meydana geliyor. Yapmanız gereken şey aslında çok basit, öncelikle pubg mobile oyununa yeni gelen güncellemeyi kesinlikle yarım bırakmamanız gerekiyor. Güncelleme ile gelen yeni özellikler olması dolayısıyla yarım bıraktığınız veya hiç yapmadığınız güncelleme yüzünden aslında var olan kostümleriniz gözükmeyebiliyor. Yapmanız gerekenler ise şöyle;

  • Kesinlikle Güncellemeyi yarım bırakmıyoruz. Daha sonra bu güncelleme yapmayı unutmamıza sebep oluyor.
  • Kaynak paketleri veya beklemede olan ek güncellemelerin tamamen yapıldığından emin oluyoruz.
  • Bunları yaptıktan sonra oyuna yeniden giriş yaptığınızda gözükmeyen kostümlerin yeniden envanterde gözüktüğünü görebilirsiniz.
  • Bunları yaptıktan sonra halen envanterde silah,kostüm yada her hangi bir şeyin gözükmediğinden şikayetçi iseniz. Oyundan çıkış yapıp İD, Şifre girme menüsünün sağ kısmındaki tamir et kısmından oyunu tamir ettiğinizde hiçbir şikayetiniz kalmaz. Hatta güncelleme sonrasında silah ateş etmiyor, mause çalışmıyor gibi sorunlarda ortadan kalkacaktır.

“Pubg Mobile Kostümler Gözükmüyor Hatası Çözümü” üzerine 2 yorum

  1. Bende sinirsiz mor kıyafet var set halinde 0/1 yazıyor ve en sevdiğim kiyafetti o basınca kalan öğe yok diyor

    Yanıtla

Yorum yapın