LoL Ticket Atma (Nasıl Yapılır?)

League of Legends’ta ticket atmak istiyorsunuz ama ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? O halde gelin nasıl ticket atılır sorunuzu cevaplayalım.

Bildiğiniz gibi League Of Legends oyununun hali hazırda bir rapor sistemi var. Ancak bazı durumlarda bu rapor sistemi yeterli olmayabiliyor ve ilgili delillerle doğrudan Riot Games görevlileri ile iletişime geçmek ve kendinizi anlatmak isteyebiliyorsunuz.

Şikayette bulunmanın dışında bir sorununuza çözüm, bir hataya cevap arıyor da olabilirsiniz. Riot Games’in çok geniş bir ticket havuzu var.

Gelin nasıl ticket atılır adım adım öğrenelim.

  • Oturum Açma

Oyunun sitesine girip oturum açtıktan sonra sekmelerden destek kısmına tıklayın.

  • Bilet gönder

Destek kısmına geldikten sonra bilet gönder sekmesine tıklayarak bilet yani ticket oluşturacağınız kısma gelin.

  • Konu Seçimi

Burada hakkında ticket atmak istediğimiz konuyu seçiyoruz. Şu anda güncel olarak bilet oluşturabildiğimiz 14 konu mevcut. Doğru konuyu seçmek sorunuza cevap bulabilmek için önemli.

  • Talebiniz

Konu seçimini yaptıktan sonra seçtiğiniz konuya göre belli alt başlıklar çıkıyor. Bunlar seçilen talebe göre başlık, açıklama, sihirdar adı şeklinde karşımıza çıkıyor. Bu kısımları doldurduktan sonra dilerseniz dosya eklemesi de yapabiliyorsunuz.

Talebinizi dile getirip dosya ekleme işlemini yapacaksanız eğer yaptıktan sonra en altta bulunan gönder butonuyla ticketimizi yani biletimizi göndermiş oluyoruz.

Bu esnadan sonra yapmamız gereken şey ise Riot Games görevlilerinden geri dönüş beklemek. Mailinizi veya hesabınızda bulunan biletlerim kısmını kontrol etmeyi unutmayın.

Yorum yapın