League of Legends: Wild Rift Cihaz Gereksinimleri

Riot Games bu yıla hızlı başlangıç yaparak tek tek yeni PC oyunları ve Yeni Mobil oyunlar çıkarmaya devam ediyor. Bunlardan bizce en önemlisi ise Lol Mobile yani League of Legends: Wild Rift oyunu.

Lol Wild Rift‘i özel kılan şey PC versiyonunun son derece yaygın olarak oynanması. Bu yüzden oyun camiası merakla mobile gelecek olan bu oyun versiyonunu bekliyor. Peki yeni çıkacak olan Lol Mobile oyununun PC gereksinimleri ne olacak ve ya Lol Mobile Cihaz Gereksinimleri neler olacak. Oyun yeni olduğu için birtakım sorunları beraberinde getirme olasılığı yüksek olduğu için hemen üzülüp Lol Mobile Çalıştıran telefonlar arayışına geçmesinler. İlerleyen zamanlar’da farklılıklar gösterme ihtimali olabilen fakat şuan için League of Legends: Wild Rift Mininimum gereksinimler bilgileri belli oldu dilerseniz konumuzun aşağısından kontrol edebilirsiniz.

Lol Mobile Android Gereksinimler

  • Android’de Samsung Galaxy A7 klasmanına denk bir uyumluluk gerekecek
  • 1.5 GB RAM
  • Qualcomm Snapdragon 410 işlemci
  • Adreno 306 GPU.

Lol Wild Rift iOS Gereksinimleri için ise büyük olasılıkla İPhone 6 ve üzeri cihaz gerektirecek. Ayrıca oyun halen geliştirilmekte ve Daha düşük sistem özellikleri isteyebilecek seviyeye indirilmeye çalışılıyor. Bu yüzden biraz sabretmekte fayda var.

Yorum yapın