Call of Duty Modern Warfare 4.Sezon Silahları Sızdırıldı

Infinity Ward, görünüşe göre dördüncü sezon için Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone Güncellemesi hazırlıklarına başladı.

Reddit Üyesi Shampooh tarafından paylaşılan sızıntıya göre Güncelleme ile birlikte Call of Duty Modern Warfare 4. Sezon Yeni Silahlar içerecek. Shampooh tarafından sızdırılan yeni silahların Modern Warfare ve Warzone için resmi bir açıklaması olmadığını belirtmekte fayda var fakat yüksek ihtimalle aşağıya paylaşacağımız Modern Warfare yeni silahlar kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca Sızdırılan bu silahlar için listeden çıkarılma veya listeye yeni bir silah ilavesi olabilme ihtimali vardır.

APC9

APC9 9mm SGM Makinalı Tabanca’dır ve yüksek ateş hızına sahiptir. Bir çok oyuncunun bu silahı çeşitli modlar’da tercih etmesi APC9’u işlevsel kılmıştır. İlk 3 sezon içerisinde oyuna eklenmeye APC9 4. Sezon’da gelecek mi hep birlikte göreceğiz.

Vectör

Yüksek ateş oranına sahip olan hafif makineli tüfek Vectör, yakın çarpışmalar için neredeyse rakibi yok edebilecek hasar yaratabilmektedir. Ayrıca yakın muharebede iyiyken uzaktan atışlar için zayıf kalabiliyor bu yüzden denge oranı zayıf kalıyor.

HK G28

COD: Warfare ve Warzone 4. Sezon silahları arasında yer bulabileceği merakla beklenen bir DMR’dir. Bu silah NATO için tasarlanmış ve 7.62x51mm bir yapıya sahiptir. Keskin Nişancı Tüfekleri ile eşit derecede hassasiyete ve hasara sahip olan HK G28 Oyuna gelirse gelen en iyi silah olarak yerini alabilir.

Galil

Oyunlarda en çok tercih edilen silahlar arasında yerini daima alan AK-47’nin kardeşi konumunda olan bir piyade tüfeğidir Galil. Bu silahında Call of Duty Warfare ve Warzone için gelmesi düşünülüyor. Düşük geri tepme özelliğine sahip ve AK-47 için bir alternatif olarak kullanılabilir.

XM109

XM109 Yarı otomatik ve oyuna gelirse dengeleri değiştirebilecek bir keskin nişancı tüfeğidir. Yüksek menzilli ve tek mermi ile rakibinizi yok edebilme şansına sahip olabileceksiniz. XM109 keskin nişancı tüfeği olmasının yanı sıra bomba atar özelliğine’de sahiptir.

Call of Duty Modern Warfare silahları arasında yerlerini alabilecekler mi düşüncesinde olan dostlarımız için XM109 biraz zor gibi dursa’da imkansız değildir. Bunun dışında geride kalan yeni silahların yeni güncellemeler ile birlikte tek tek oyuna gelmesi kesin gözüyle bakılıyor.

Yorum yapın