En iyi Mobil Oyunlar 2019

En iyi mobil oyunlar 2019 konumuzda, sizler için aklınıza gelmeyen yada hiç karşınıza çıkmamış olabilecek oyunlardan bahsedeceğiz. Günümüz’ de Bilgisayar oyunları artık yerini neredeyse Mobil oyunlara bırakmış bulunmakta. Büyüklü küçüklü oyun firmaları artık mobile üzerinden oyunlar çıkartmakta. Nedeni ise artık akıllı telefonların yüksek grafikli ve online oyunları oynatabilmesi.

Akıllı telefonlar üzerinden mobil oyunların oynanması demek neredeyse her dakika insanların bir köşede, evde, otobüste kısaca her yerde oyun oynaması demek. Bu yüzden oyun sektörleri büyük rekabetler içerisinde. Bizlerde Sizler için en güzel mobil oyunlar önerileri vereceğiz.

Awp Mode

CS:GO oyununa benzer olan mobile awp mode oyununda isminden de anlaşıldığı üzere sniper ile savaşıyorsunuz. Grafik ve ses efektleri mobil oyunlara göre gayet iyi. Sıkılmadan oynayabilir keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Silah oyunlarını sevenler oyuncular için telefonlarınız da bulunması gereken awp mode oyununda becerilerinizi gösterebilirsiniz. En iyi awp kullanan kim kanıtlayın!

Gladiatör Glory

Gladyatör oyunları sevenler için başarılı bir oyun diyebilir. Arena savaşlarına katıla bilir en iyi gladyatör’ün kim olduğunu gösterebilirsiniz. Oyun içi grafikler iyi derecededir. Çeşitli silahlar ile rakiplerinizle mücadele edebileceğiniz denemeniz gerektiğini düşündüğümüz oyunlardandır. Kıyasıya mücadele ortaya koyup gladyatörler içinde kimin daha güçlü olduğunu gösterin.

No Guns

Pubg Mobile tarzı oyunlar sevenler için grafiklerini seveceğiniz bir Battle Royale oyunudur. Rakiplerinize diğer oyunlardan farklı olarak tabanca, tüfek yerine, Bombalar ile saldırıp rakibinizi alt edebileceğiniz bir oyundur. Uçaktan düşen drop sayesinde çeşitli bombalar alıp saldırın. İlk kanı alan kazanır!

Gear Clup

Mobil Araba yarışı oyunları sevenler için Gear Clup mobile çok iyi seviyede hız tutkunlarını memnun bırakabilecek bir oyundur. Grafikleri bilgisayar oyunlarını aratmayacak düzeydedir. Çeşitli güzel marka araçların bulunduğu Gear clup oyununda araçlarınızı geliştirebilir rakiplerinizin önüne geçme şansı elde edebilirsiniz.


“En iyi Mobil Oyunlar 2019” üzerine bir yorum

Yorum yapın