Warpiris Switch ve Yetkilendirme Sistemi Nedir

İşletmeler warpiris switch ve yetkilendirme sistemi nedir merak etmektedir. Switch ve yetkilendirme sistemi, firmanızın ödeme süreçlerini en doğru düzeyde yönetmek, en üst düzeyde güvenliğini sağlamak ve global anlamda statülere en uygun düzeyde işlem yapmanız açısından özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Söz konusu sistem uluslararası statüde binlerce yerli ve yabancı firmalar tarafından tercih edilmektedir. Sistemin kolay ve anlaşılır bir işleyişe sahip olması e-ticaret işletmeleri tarafından takdir edilmesini sağlamaktadır.

Visa,Mastercard ve çeşitli elektronik ödeme sistemleri gibi uluslararası programlar destekli söz konusu sistem işletmenizin alt yapısını güçlendirmenize destek olmaktadır. Bu bakımdan söz konusu sistem işletmenizin uluslararası ticari alanda büyümesinde rol almaktadır.

Uluslararası ve Yurtiçi Programlar

Uluslararası ve yurt içi programlara kolayca entegre olabilirsiniz. Bu kapsamda warpiris switch ve yetkilendirme sistemi müşterilerinize global anlamda en güvenli ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Bununla birlikte yerel BKM programları ile firmanızı yurt dışı ödeme sistemlerini daha pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

HSM arayüzü ve komut dosyası modülü ile aynı zamanda sisteminizi güvence altına alabilirsiniz. Komut dosyası modülü ile işlemlerinizi en hızlı düzeyde özelleştirebilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı olarak da daha karmaşık yetkilendirme süreçlerini kolayca uygulayabilirsiniz. Uygulamayı firmanız üzerinden basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda kendinizi yormadan firmanızın büyümesine ve global anlamda tanınmasına katkı sunabilirsiniz.

Müşterilerinizin Kanal ve Temel Bankacılık Entegrasyonlarına Hazırlayın

Söz konusu kaliteli sistem sayesinde firma aktif müşterilerinizin kanal ve temel bankacılık entegrasyonlarına hazırlayabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin tercih ettiği kanallar üzerinden ödeme yapmalarını kolay bir hale getirebilirsiniz. Söz konusu sistem çeşitli kanal ve temel bankacılık entegrasyonlarına hazır hale gelmektedir. Bu bağlamda warpiris switch ve yetkilendirme sistemi nedir müşteri deneyimlerini zirveye ulaştırmaktadır.

EMV Destekli Switch Ve Yetkilendirme Sistemi

Switch ve yetkilendirme sisteminin birçok özellikleri söz konusudur. Bu özellikler arasında sistemin doğrudan EMV destekli olması yer almaktadır. Güvenlik ve standartlara uygunluk açısından EMV destekli olan sistemi güvenle tercih edebilirsiniz. Söz konusu yeni nesil teknoloji ise müşteri kartlarınızın ve ödemelerinizin çok daha güvenli kalmasına yardımcı olmaktadır. Bu da işletmenizin daha özgür ve yüksek özgüvenle hareket etmesini sağlamaktadır.

 

Dilerseniz operasyon hizmetleri neleri kapsar detaylı bilgi için tıklayın.

Yorum yapın