Adrasan Bungalow Hotel BabylonTown

Adrasan Bungalow Hotel

Antalya turizm merkezinden Adrasan bungalow hotel gelişmiş özellikleriyle dikkat çekmektedir. Bungalow hoteller modern ülkelerde olduğu gibi Antalya genelinden de ciddi anlamda tercih edilmektedir. Söz konusu tatil merkezlerinde de tıpkı 5 yıldızlı otellerde olduğu gibi lezzetli yemek menüleri yer almaktadır.

Bungalow evleri maksimum düzeyde konforlu ve ferak odalara sahiptir. Bu özel konaklama ve tatil yapıları özellikle de yeşil alanlarda yer almaktadır. Böylece söz konusu turizm merkezinin yeşil alanlarından da faydalanabilirsiniz.

Adrasan Bungalow Hotelleri Nedir?

Adrasan bungalow hotelleri Antalya bölgesinde yer alan en kaliteli ve güvenilir tatil ve konaklama alanlarıdır. Adrasan Türkiye’nin en güzel koyları arasında yer almaktadır. Bu bölgede bolca yeşil alanlar yer almaktadır. Bu kapsamda Adrasan bungalow hotel eşsiz ormanlık alanda tatil dönemleri sunmaktadır. Bunun yanısıra Adrasan bungalow hotel Adrasan ilçe plajına sadece 50 metre uzaklıkta yer almaktadır. Bu sayede tatil süreciniz boyunca ilçe plaj hizmetleri de alabilirsiniz.

Adrasan Bungalow Hotelin Özellikleri

Adrasan bungalow hotelleri eşsis hizmetler sunmaktadır. Örneğin Adrasan bungalow hotel standart olarak 14 adet içerisinde sigara içilmesi yasak olan odalara sahiptir. Odaları son derece temiz ve ferahtır. Bunun yanısıra söz konusu tatil merkezlerinin tüm odalarında hali hazırda tv, internet bağlantısı, ketıl gibi eşyalar da yer almaktadır. Böylece tatiliniz için yanınızda eşyalar götürmeniz gerekmemektedir. Adrasan bungalow hotelleri tüm odalarında 24 saat boyunca akan sıcak su ile duş alabilirsiniz.

Adrasan Bungalow Hotelin Avantajları Nelerdir?

Yurt dışından gelerek Adrasan bungalow hotel avantajları sizleri beklemektedir. Söz konusu tüm bungalow hotelleri dere kenarında iskele üzerinde kurulu olan restoran kısmına sahiptir. Bu sayede günlük yemeklerinizi buradan tüketebilirsiniz.

Buradan özel çardak bölümlerinden misafirlerinizi güvenle ağırlayabilirsiniz. Adrasan bunglow hotellerinde standart olarak alkolsüz içecekler de servis edilmektedir. Bu sayede kavurucu sıcaklardan korunmanız sağlanmaktadır. Evinizin konforunda Adrasan bungolaw hotelinden erkenden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Antalya Adrasan bölgesinden bunglow hotellerinden tek kişilik olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tesislerden günlük olarak taze ve organik besin türleri servis edilmektedir. Adrasan tam donanımlı bunglow hotellerinde dilerseniz evcil hayvanlarınızla birlikte konaklayabilirsiniz. Konaklama tesislerinden ücretsiz olarak kablosuz internet hizmetinden ve hijyenik çamaşırhane kısmından faydalanabilirsiniz.

 

www.babylontown.com.tr Konforu bizde yaşayın!

Yorum yapın