Elwind (Kaan Atıcı) Kimdir?

Elwind (Kaan Atıcı)’ya bakmak için mi geldiniz? Bu yazıda Elwind (Kaan Atıcı)’nın kim olduğunu ve neler yaptığını anlatmaya çalışacağız.

Elwind (Kaan Atıcı)

Elwind olarak sosyal medyada ve sanal alemde tanınan, gerçek ismi ise Kaan Atıcı olan fenomendir.

League of Legends Royal Youth takımından tanınan Elwind, 2019 yılında bu takımı bırakmıştır. Şimdilerde ise tam zamanlı bir Twitch yayıncısı ve YouTube içerik üreticisidir.

Elwind (Kaan Atıcı) 14 Ekim 1993 yılında İzmir’de doğmuştur. Elwind (Kaan Atıcı) lise hayatını Nevvar Salih İşgören Okulu’nda bitirmiştir.


Doğum Yeri: İzmir

Doğum Tarihi: 1993

Burcu: Terazi

Boyu: 1.70

Mesleği: Streamer (YouTuber ve Twitch Yayıncısı)

Twitch: https://www.twitch.tv/elwind

Profesyonel Olarak Oynadığı Takımlar

Elwind (Kaan Atıcı) League of Legends isimli oyunda müthiş bir profesyonel kariyer yapmıştır.

Elwind, 

  • Crew e-Sports Club ,
  • Dark Passage,
  • Wild Fire e-Sports Club,
  • Big Plays Incorporated,
  • Team Turquality,
  • YouthCrew Esports,  
  • HWA Gaming gibi League of Legends takımlarında oynamıştır.

Kaan Atıcı yani Elwind 2018 senesinde Royal Youth takımına gitmiştir. 2019 yılında ise Royal Youth’u bırakıp Twitch yayıncısı ve YouTube içerik üreticisi olmuştur.

Elwind Kariyeri

Elwind (Kaan Atıcı) LOL kariyerinden önce ilk başlarda Dota 2 oynadığı zamanlarda ün kazanmıştır. Elwind, Dünya üzerinde en iyi 10 Dota 2 oyuncusu olarak gösterilmektedir.

Sonrasında ise ifade ettiğimiz üzere LOL isimli oyunda Dünyaca meşhur ve başarılı bir profesyonel kariyer yapmıştır.

Kaan Atıcı, HWA Gaming, Team Turquality, Wild Fire e-Sports Club, Big Plays Incorporated, Crew e-Sports Club, Dark Passage ve Royal Youth gibi meşhur League of Legends ligine ait takımlarda yer almıştır.

Elwind’in Twitch hesabında yaklaşık 500 bin takipçi ve abone yer almaktadır.

Zira, ”twitch nedir?” sorusuna en güzel cevabı Elwind’in twitch sayfası vermektedir. Ayrıca Elwind (Kaan Atıcı)’nın 14 milyondan fazla izlenme sayısı vardır.

Bu verilere ek olarak Elwind’in Twitter hesabında yaklaşık 90 bin takipçi yer almaktadır. Elwind’in  YouTube hesabında 260 binden fazla takipçi, Instagram hesabında ise 160 binden fazla takipçi sayısı yer almaktadır.

Yorum yapın