Cs Go Duvar Arkası Görme Kodu (2024)

Cs Go Duvar Arkası Görme Kodu’na bakmak için mi geldiniz ? Cs Go Duvar Arkası Görme Kodu’na nasıl ulaşabileceğinizi anlatmaya çalıştık. Umarız faydalı bir yazı olur. Böylece görme koduna ulaşabilirsiniz.

Cs Go Duvar Arkası Görme Kodu Nedir?

Counter Strike Global Offensive online olarak en çok oynanan oyunlardandır. Yıllardır bu oyun her mecrada oynanmaya devam etmektedir. Çok büyük bir kitleye sahiptir.

Cs Go Duvar Arkası Görme hilesi ile oyuncuları görmek mümkün olmaktadır. Bu hileyi bütün oyuncular bilip kullanmaktadır. Çok basit bir işlem ile bu kod girilmektedir. Cs go duvar arkası görme kodu yaygın olarak kullanılan bir kodtur.

Cs Go Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Yapılır?

  • Cs Go Duvar Arkası Görme Kodu alabilmek için öncelikle izin verilen özel bir maça girilmesi gerekmektedir.
  • Daha sonra ise “é” tuşu ile konsolun açılaran önce “sv_cheats 1” kodu daha sonra ise “r_drawothermodels 2” kodunun yazılması gerekmektedir.
  • Ardından maça dönüldüğünde süre mavi şeffaf şeritler ile duvar arkası görme özelliği açılmış olacaktır.

Cs Go Duvar Arkası Görme Kodu Hile mi?

Duvar arkası görme kodu hile olarak düşünülebilir. Zira, bu kod ile duvarın arkası görülerek düşmanları ya da diğer oyuncuların, arkadaşların nerede olduğu görülecektir. Bu da onları yenmeyi sağlayacaktır.

Ayrıca yukarıda anlatılan kod girildikten sonra oyun arkadaşınız da bu kodu girebilmektedir. Böylece takım olarak duvar arkası görülecektir.

Yorum yapın