Call of Duty: Warzone En İyi Silahlar (Güncel)

Dünyanın gelmiş geçmiş en başarılı oyunları arasında yer alan Call of Duty: Warzone’de başarıya ulaşabilmek ve rakiplerinin her daim bir adım önünde olmak istiyorsan sana özel olarak hazırlanan Call of Duty: Warzone en iyi silahlar başlıklı yazımıza bir göz atabilirsin. Her biri son derece fonksiyonel ve güçlü olan bu silahlar ile rakiplerin üzerinde hakimiyet kurabilir ve onlara gerçek savaşçının kim olduğunu gösterebilirsin.

Call of Duty: Warzone En İyi Silahlar

M4A1

 Call of Duty: Warzone en iyi silahlar listesinde ilk sırada tartışmasız pek çok oyuncunun da tercihlerinden olan M4A1 yer alıyor. Oyundaki en etkili silahlardan birisi olarak da bilinen M4A1, diğer silahlara nazaran daha isabetli atışlar atılmasına olanak veriyor. Yakın ve orta mesafelerde rakiplerini affetmeyen M4A1, hızlı bir şekilde açılabilen kilidi ve pratik kullanımı ile de popülerliğini korumayı sürdürüyor.

AK-47

Call of Duty: Warzone ilk yayınlandığında oldukça dengesiz olan ancak zamanla gelen güncelleştirmeler ile güçlendirilen AK-47 bugün geldiği noktada Call of Duty: Warzone en iyi silahlar listesinde yer almayı hak ediyor. Tarama esnasında halen fazlası ile tepme yapsa da az bir mermi ile yüksek seviyede hasar vermek isteyenler için AK-47’nin iyi bir seçenek olacağı söylenebilir. AK-47 ayrıca hem orta hem de yakın mesafede ölümcül olması ile de biliniyor.

PKM

Call of Duty: Warzone oyununda ölümcül bir silah arayanlara PKM adlı silah modelinden de bahsedilebilir. Hafif makineli tüfekler kategorisine giren PKM, yüksek ve dengeli atış hızı ile kullanıcılarının büyük beğenisini toplamayı başarıyor. Mermi kapasitesi oyundaki diğer pek çok silaha nazaran fazla olan PKM bu özelliği ile sahiplerini savaş esnasında yarı yolda da bırakmıyor. Hem orta hem yakın mesafelerde etkili olan silah ayrıca uzun mesafelerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Uzun mesafeli kullanımda ise silahı bir yere sabitleyerek kullanmak başarılı atışlar yapabilmek adına büyük önem taşıyor.

HDR

Keskin nişancı tüfekleri ile oynamaktan kefir alan Call of Duty oyuncuları için tavsiye edilebilecek olan HDR, Call of Duty: Warzone en iyi silahlar kategorisinde yer almayı fazlası ile hak ediyor. Düşüş ivmesinin az olmasıyla son derece güçlü bir silah haline gelen HDR, çok uzaklarda bir hedefe atış yapılırken dahi silahın fazla yukarı kaldırılmasına gerek bırakmıyor. Çoğu zaman tek bir atışta dahi düşmanların kolaylıkla gafil avlanabildiği HDR, özellikle Battle Royale haritasında üstünlük kurmak isteyen Call of Duty oyuncuları için biçilmiş bir kaftan olarak da nitelendirilebiliyor.

Yorum yapın