VALORANT Dereceli Sistem Ne Zaman Gelecek?

VALORANT sevenlerin merakla beklediği VALORANT Dereceli ne zaman gelecek düşüncesiydi fakat Riot Games bir açıklama yaparak Dereceli Sistemin Şuan için aktif edilmeyeceğini duyurdu.

Oyuncuların VALORANT’da daha üst düzey yerlere gelebilmeleri adına Dereceli Sistem’in aktif edilmesini beklemesi bizce Riot Games tarafından Aktif edilme durumunun sıradaki güncellemeler ile birlikte gelmesi yönünde sırada beklediğini düşünüyoruz. Dahası oyuncuların beş kişilik takımlara karşı oynamak zorunda kalmalarının önüne geçebilmek adına Solo sıra gelmesi yönünde istekleri oldu. Riot Games Solo oyun konusu hakkında net bir açıklama yapmazken oyunculardan gelen bu baskı karşılık bulacağa benziyor.

VALORANT Dereceli Sistem kısa sürede aktif edilebilir

Oyuncular tarafından beğenilen fakat henüz daha eksiklikleri olduğu hakkında bildirimler yolladığı VALORANT oyununun dereceli sistemi için yoğun baskı yapılıyor. Oyuncuların düşüncesi Dereceli Sistem bir an önce gelmeli. Dereceli Sistemin gelmesini istemeleri sürekli normal oyun veya kısa mod oynamak oyuncular için zamanla bir anlam ifade etmemeye başladı ve oyuncuların oyuna artık yeterince hakim oldukları yönde baskı yapılmakta.

Baskı sonucu Riot Games’in iki büyük güncellemenin sonunda VALORANT Dereceli modu ne zaman gelecek diye merak edenlere bu güncellemeler sonunda gelmesi beklendiği yönde söylentiler sosyal medya’da hızla yayılmakta. Ayrıca VALORANT Dereceli ne zaman geliyor, hangi tarihte geliyor gibi aramaların olduğunu fark ettik ve sizler için Sosyal Medya’da dolaşan sızıntılar sonucu tahmini olarak Ağustos ayının ilk haftasında geleceği yönünde bilgiler aldık. Bu daha erken bir tarihe’de alınabilir. Hep birlikte beklenen dereceli sistemin keyfini sürmek dileği ile gelişmeler olduğunda sizlerle paylaşacağız.

Yorum yapın