Call of Duty Mobile PC’ de Oynamak

Call of Duty Mobile, Tencent Games tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından henüz yeni yayınlanan bir mobil FPS oyunudur. Bilgisayar versiyonu ile tüm FPS oyuncularının kalbini çalan Call of Duty mobil versiyonu ile hayranlarının karşısına çıktı.

Call of Duty Mobile Oyunu dün çıkış yaptı ve şu an hem Android hem de IOS işletim sistemlerinde ücretsiz olarak oynanabilir durumda. Temmuz ayında bazı ülkelerde Beta versiyonu ile yayına girdi ve Beta versiyonu deneyen ülkeler oyunu çok sevdi. Daha sonra resmi çıkış tarihi 1 Ekim olarak belirtildi ve artık neredeyse tüm ülkeler de aktif durumda.

Birçok oyun sever şu an Call of Duty Mobile oyunun Pubg Mobile oyununu geride bırakacağını düşünmekte. Durum böyle olunca şu an oyun sevenlerin görüşleri ikiye bölünmüş durumda. Hangi oyunun daha iyi grafiklere ve performansa sahip olduğunu zaman gösterecek…

Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile oyununu bilgisayarlarından oynamak isteyen oyuncular bunun için Call of Duty’nin anlaştığı resmi emülatörü kullanabilir. Call of Duty’nin resmi ortağı olan Gameloop Android Emulator kullanıcılara Call of Duty’ nin mobil versiyonunu bilgisayar üzerinden oynama şansı vermekte. Tabii ki oyuncuların tek seçeneği bu emülatör değil. Her ne kadar resmi emülatör bu olsa da oyuncular farklı emülatörler ile de oynayabilir çünkü farklı emülatörler için uyumsuzluk sorunu henüz bildirilmemiş durumda.

Call of Duty Mobile Emulatör

Call of Duty Mobile Oyununu PC’ den oynamak isteyen dostlar için, Aynı Pubg Mobile oyununda olduğu gibi, emulatör sayesinde PC’ den oynayabiliriz.

Call of Duty Mobile Emulatör İçin Tıklayınız

Yorum yapın