Call Of Duty Mobile Oynayanlar şikayetçi

Call Of Duty Mobile Ekim ayına muhteşem giriş yapıp, Mobil Oyun sektörünü alt üst edip sıralamada başı çekmeyi başardı. Pubg Mobile Oyununa rakip olarak görükleri için, oyuncuların beklentilerinin üst seviyede olması yüzünden oyun hakkında şikayetlerde artmaya başladı.

Oyuncular Call Of Duty Mobile oyunundan neden şikayetçi?

Aslında Call Of Duty Oyunu geçmişi ile en iyi oyunlar arasında sayılmakta. FPS oyun severler tarafından uzun zamandır beklenen ve beklentileri yüksek olan kişiler içinde hayal kırıklığı yaşayanlar oldu. Peki Call Of Duty Mobile oyunu hakkında oyuncuların şikayetleri neydi, tümünü Call Of Duty Mobile oynayanlar şikayetçi makalemizde bulabilirsiniz.

Call Of Duty

Call Of Duty Mobile Oynayan oyuncuların şikayetleri

  • Mikrofon ve Hoparlör sorunu
  • Karakterlerin aşırı hızlı oldukları için Sniper Silahını kullanmakta zorluk çekmeleri
  • Battle Royale Modu karışıklığı ( Detaylar Çok fazla)
  • Battle Royale Modunda Öldükten sonra oyundan çıkmak istenildiğinde ceza puanı verilmesi
  • 5v5 Modu oynarken öldükten sonra farklı yerlerde canlanma ( rakipler birden arkanızdan tekrar sizi öldürüyor )
  • Call Of Duyt Mobile Bilgisayardan oynayanlar için kasma sorunu
  • Silah Kontrollerinin zor olması.

Her ne kadarda Call Of Duty Mobile için şimdilik şikayetler artmış olsa da, daha şikayetler için erken olduğunu düşünüyoruz ve gerekli güncellemeler ile kısa sürede oyunun daha iyi hale geleceğini düşünüyoruz.

“Call Of Duty Mobile Oynayanlar şikayetçi” üzerine 2 yorum

  1. Çoklu sıralama maçı adil bir oyun değil sinir bozucu karşı tarafda ki vuruculara fazla sprey sıktığını hâlde düşmüyor. Vurucu az sprey atarken ben düşüyorum ya hile var yada oyunda sorun var. Tekrar ifade etmek istiyorum çoklu sıralama maçı adil bir oyun değil. Bu oyunda hile kullanıp başkalarının hakkını gasp eden var. Sizler hilecilerle baş edemiyorsunuz. İnsanlardan para kazanma yolunu bulmuşsunuz şikayetlerini de görmezlikten gelerek hiçe sayıyorsunuz.. buna karşılık ne gibi cevap verip yardımcı olacan bize (call of duty mobil)

    Cevapla

Yorum yapın