Call Of Duty Mobile Ücretsiz Versiyonu İndir

Dünyanın en iyi savaş oyunu hiç şüphesiz Call Of Duty oyunudur. Piyasaya ilk çıktığı andan itibaren dünya genelinde milyonlarca kişiyi PC başına hapseden bu oyun, Normandiya Çıkarması bölümü ile sanki “Er Ryanı Kurtarmak” filminin başrol oyuncusu olduğunuzu hissettiriyordu. Ancak o zamanlarda grafiksel olarak bir evrim geçirmeye ihtiyacı vardı.

İntel Pentium işlemcili bilgisayarlar ya da Celeron işlemcili bilgisayarlar [ bu gün için hesap makinesinden daha kötü] ile oynanabilen Call Of Duty oyunu çok gelişti ve onlarca GB kapasiteye ulaştı.Şimdi de mobil platformlarda en son sürümünü bedava oynama şansınız var. Dünyanın her noktasında ücretsiz olarak Call Of Duty Mobile versiyonu indirilebilir ve bedava oynanabilir.

Tüm Android ve iOS platformlarda oynamak için hazır bekleyen Call Of Duty Mobile oyunu oynamak için telefonunuzun bazı özelliklere sahip olması gerekiyor. Az sonra bu teknik donanımlara değineceğiz. Ancak heyecan verici bir haber daha vermek istiyoruz, bu oyun her kullanıcı için kişiselleştirilebilir bir kontrol şeması, daha net ve açık haritalar en yeni silahlar ve mekanlar içeriyor. Gerçekliğe bir adım daha yaklaşılmış diyebiliriz.

Call Of Duty Mobile Sistem Gereksinimleri

  • En az 2 çekirdekli işlemcisi olan bir telefonunuz olmalı
  • Çekirdeklerin en az 1.2 GHz hızında olması gerekli
  • Android sürümü kullanıyorsanız en az 4.3 sürümü ve üzeri olmalı
  • İphone kullanıyorsanız cihazınız iphone 7 ve üzerinde olmalı
  • iOs işletim sistemi ise 9.0 ve üstü olmalı

Call Of Duty Sorunsuz oynamak için;

  • 8 çekirdekli bir işlemci
  • 4 GB ram donanımı
  • 64 GB dahili alan
  • Android 8 ve üzeri işletim sistemi
  • Apple ürünleri için iOS 9.0 ve üzeri işletim sistemi

Call Of Duty oynamak mobil platformda bilgisayarda oynamaya benzemiyor. Dev ekranda yüksek sesle oyuna kapılmanın zevki başka oluyor ancak mobil versiyonu da size çok güzel zaman öldürme fırsatı verebilir. Oyunca geliştirilmiş 3D grafikler, kaliteli ses ve maceranın heyecanı ile, uzun bir yolculukta iseniz zamanın nasıl geçtiğini bilemeyeceksiniz. Ama bu oyun pili çabuk tüketeceği için yanınıza bir Power Bank alarak, pil derdinden kurtulabilirsiniz. İyi kalitede mikrofonlarınız da varsa, koltuğunuza yaslanıp gerçek dünya ile bağlarınızı geçici süreliğine kesebilirsiniz.

Call Of Duty Mobil Versiyonu indirmek için oyunun resmi sitesinden de indirme yapabilir ve 2. Dünya savaşının sanal kahramanı olarak, sanal dünyanın kaderini değiştirebilirsiniz.

 

Yorum yapın