Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2024

Akıllı telefon kullanan kişilerin en çok vakit geçirdiği sosyal medya platformlarına internetsiz ulaşım maalesef yapılamıyor. Akıllı telefonda interneti biten kişiler ücretsiz internet kampanyaları aramaya başlıyor veya belli bir ücret ödeyerek karşılığında ek paket alıyor. Sosyal medya ve diğer maceralarına o şekilde devam ediyor.

Turkcell PayCell “3GB” Bedava İnternet!

Turkcell bedava internet paketlerini Paycell uygulaması ile abonelerine dağıtıyor. Paycell uygulamasının yapmış oldu kampanyada Turkcell abonelerine 1GB ücretsiz internet hediyesi veriyor. Paycell uygulaması üzerinden bu işlemi yıl içerisinde 3 kez tekrarlamanız durumunda internetinizi 3GB seviyelerine kadar çıkarabilmeniz mümkündür.
Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit; Turkcell Paycell kartınıza tek seferlik 100 TL yükleme yaptığınızda kampanyadan yararlanarak 1GB İnternet kazanıyorsunuz. Bu yapacağınız paketi sadece 3 kez yapabileceğinizi hatırlatmakta fayda var.
Bedava internet paketi şartları;

  • Turkcell hat sahibi ve Paycell kartınızın olması gerekmektedir.
  • Paycell mobil uygulamasına girerek telefon numaranızı ve kartınızı uygulamaya tanımlamanız gerekmektedir.
  • Paycell hesabınıza 100 TL yükleme yaptığınızda sistem tarafından otomatik olarak hattınıza 1GB internet tanımlanmaktadır.
  • Kartınıza yüklediğiniz o bakiyeyi internet üzerindeki sitelerde veya mağazalarda veya herhangi başka bir işlemde dilediğiniz gibi kullanabilmeniz mümkündür.
Bedava internet

Turkcell GNÇ Çatlat Paketi!

Turkcell hattı olanların kullandığı Turkcell GNÇ uygulamasına giriş yapan kişiler “Çatlat” bölümüne tıkladıklarında karşıları çıkan kampanyalara katılarak hediye internet kazanma şansını yakalıyor. GNÇ üyesi olan Turkcell müşterileri bu sunulan kampanyadan sadece haftada 2 defa yararlanabiliyor. 
Turkcell yeni geliştirdiği GNÇ adlı uygulamayı hem abonelerine tanıtmak ve daha fazla kişinin ilgisini çekmek için uygulamayı haftalık olarak kullanan abonelerine internet hediyeleri veriyor. Uygulamanın abonelerine sunduğu kampanyada konuşma veya internet hediyeleri gibi seçimlerde yapabilmeniz mümkündür. 
Çatlat Kazan Kampanya şartları;

  • Turkcell’in geliştirmiş olduğu GNÇ uygulamasını akıllı telefonunuza kurduktan sonra kampanya katılım işlemlerinizi gerçekleştirin. Her hafta düzenli olarak giriş yapmanız doğrultusunda yumurtaları çatlatarak Turkcell’in abonelerine verdiği hediyeleri kazanma fırsatınız olur.
  • Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için GNÇ’li olmanız gerekmektedir. Sizde GNÇ’li olmak için 2222’ye TC numaranız ile birlikte ücretsiz bir şekilde sms yollayarak üyeliğinizi oluşturabilir ve kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Kampanyaya başvuru yaptıktan sonra onaylanması doğrultusunda tarafınıza bilgilendirme mesajı ile haber verilecektir.

Yorum yapın