TFT Mobile Sistem Gereksinimleri (Güncel)

Teamfight Tactics Mobile sonunda Türkiye sunucularında oynanabilir. TFT Mobile oyuncu kitlesinin sabırla beklediği bir oyundu ve sonunda çıktı.

Taktik Savaşları Mobile Çıktı çıkmasına ama her Telefon’da oynanamıyor gibi duruyor. Merakla oyunu cihazlarına indirmeye çalışan dostlarımızın bir bölümü oyunu indirmeye çalıştığında TFT Mobile ”Cihazınız bu sürümle uyumlu değil” yazısı ile karşılaşıyor. Peki TFT Mobile Sistem Gereksinimleri olarak neleri istemektedir. Ayrıca oyuncu arkadaşlarımız Teamfight Tactics Sistem gereksinimleri, TFT Mobile çalıştıran telefonlar, TFT Mobile oynata bilen cihazlar, TFT Mobil uyumlu cihazlar gibi arayıştalar. Bizde bu üzücü durum için sizlere gerekli sistem gereksinimleri ile alakalı fikirler vermeye çalışacağız.

Sosyal Medyada şu sıralar İphone 6’nın TFT Mobile’i desteklemediği konuşulmakta. Bizlerde kontrol ettiğimizde gerçekten Taktik Savaşları Mobile İphone 6’da yine aynı şekilde ”Cihazınız bu sürümle uyumlu değil” hatası vermekte. Aslında üst model sayılan İphone 6 bir çok fps oyununu rahat şekilde çalıştırıyordu. Araştırmalarımıza göre TFT Mobile Sistem Gereksinimleri için RAM o kadarda önem arz etmiyor. Daha çok cihazın işlemcisi önemli. Bu durum için sizlere TFT Mobile çalıştıran cihazlar hakkında biraz bilgi verelim.

Öncelikle unutmamamız gereken bir şey var ki oda oyunun yeni çıkmış olması. Yeni olması sebebi ile henüz İOS’a gelmemiş olabilir. Android sistemlerde ise sorunlar çıkarabilir. Sisteminiz uyumlu olsa bile indirme işlemini yapamaya bilirsiniz. Biraz sabırla beklemek en doğru yol olacaktır. Kısa sürede sorunların hallolup uyumlu olmayan cihazlar içinde bir çalışma yapılıp oynanabilir hale getirileceğinden hiç şüphemiz yok. Yinede size önereceğimiz sistem gereksinimlerini yazarak yardımcı olalım.

TFT Mobile Sistem Gereksinimleri

Öncelikle İOS kullanıcıları için şu anlık en düşük cihaz İPhone 6S ve üzeri telefonlarda oynanabilir. İPhone 6 kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerekecek. Bunun dışında TFT Mobile Android kullanıcıları ise;

  • Android Oreo, Android 9.0 Pie, Android 10Q (Şu an için)
  • En düşük 2 GB RAM – Önerilen ( 3 GB ve üzeri )
  • OpenGL 4.0 yada üzeri sürüm

Bunların yanı sıra sorunsuz oynaya bilmek için cihaz tavsiyesi isterseniz eğer, Sony Xperia XZ2, Moto Z2 Force, LG V30, ASUS Zenfone 4 Pro, İPhone 7 ve üst modeller,Asus ROG Phone 2,Razer Phone 2, OnePlus 6T, Samsung Galaxy A70, Huawei P20 Lite, Huawei Mate 20 Pro

“TFT Mobile Sistem Gereksinimleri (Güncel)” üzerine 7 yorum

Yorum yapın