TFT Mobile cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası

TFT Mobile Türkiye’den oyuncular içinde indirilebilir durumda. Fakat oyunu indirmeye çalışan arkadaşlarımızın ”TFT oyun sürümü uyuşmuyor” hatası aldığını fark ettik. Sizler için TFT Mobile cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası çözümü için yollar arayacağız.

TFT Mobile hataları dışında farklı oyunlarda da bu sorunla karşılaşmanız mümkün. Bu sorunda oyun oynamak isteyen arkadaşlarımız için üzücü bir durum haline geliyor. Ayrıca Sosyal Medya üzerinde yorumlarda dikkatimizi çeken şeylerden biride Telefonlarının bu oyunu rahatlıkla çalıştırması gerektirdiğini fakat Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası aldıkları için çözüm yolu arayanlarla dolu olduğu.

Çözüm yolunu denemeden önce cihazınız için TFT Mobile Sistem Gereksinimleri konumuzu inceleye bilir ve cihazınız yeterli ama konumuzdaki hata ile karşılaşıyorsanız anlatımımızı uygulamanız yeterli olacaktır. Ayrıca oyunu henüz indirmediyseniz Android için TFT Mobile indir konumuzdan yararlana bilirsiniz.

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası Nedenleri

Eğer sizde ”Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil” hatası ile karşılaştıysanız bunun başlıca nedenleri şunlar olabilir;

  • Cihazınızın teknik özellikleri yeterli olmayabilir
  • Oyun kaynaklı Sorun olabilir.
  • Google Play ile alakalı bir sorun olabilir.

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası Çözümü

TFT Mobile veya herhangi bir oyunda bu sorun ile karşılaşıyor iseniz ve cihazınızın oyun için yeterli olduğunu düşünüyorsanız bir takım sorunlar var demektir. Cihazınız Bu sürümle Uyumlu Değil hatası nasıl giderilir arayışında iseniz Google Play verilerini temizlemek işlemini yapınız. Bunun için ise, Ayarlar – Uygulamalar – Google Play Store – Veriyi Temizle işlemini kolayca yapabilirsiniz. Eğer Bu işlem başarısız oldu ise;

Google Play üzerinden Market Helper uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde cihazınız modelini değiştirmeye izin vermektedir. Ayrıca modeli değiştirmek için şu adımları izlemelisiniz;

  • Market Helper Uygulamasını indirin.
  • Ayarlar – Güvenlik bölümünden bilinmeyen kaynakları etkinleştirin ve Uygulamayı kurun.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra seçim ekranından Telefon Modelinizi değiştirerek ( Oyunu indirin) oyuna tekrar giriş yapmayı deneyin.

“TFT Mobile cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası” üzerine bir yorum

Yorum yapın