Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Yapılacak? 2023 Eylül

Steam yaz indirimlerinin ne zaman yapılacağı fazlasıyla merak konusu. İnsanlar Oyunları ucuz almak için yaz indirimleri gibi farklı etkinlikler ile ucuza istediği oyunu almak istiyorlar. Bize en yakın Olan Steam yaz indirimi olayını çok büyük bir kitle bekliyor.

Bu kez sızıntı, Steam Summer satış tarihlerinin 25 Haziran – 9 Temmuz arasında belirlendiğini söyleyen geliştirici kaynaklarına atıf yapan Steam DB’nin arkasındaki içerik oluşturucu ve birincil veri madencisinden geliyor.

Resmi bir açıklama değil maalesef. Valve’den alışık olduğumuz şekilde hiçbir zaman satış tarihi doğrulamadı ve bunda doğrulamadı. Bunu göz önünde bulundurarak, bu tarihlerin potansiyel olarak değişmesine hazırlıklı olmalısınız (bu tür sızıntılar genellikle oldukça doğrudur).

Steam Summer satış tarihleri ​​sıralandığında, bu yılın Steam satış tarihlerinin geri kalanının ne zaman geleceğine dair bazı tahminler şunlar.Diğer bir indirim de Cadılar Bayramı. Steam Cadılar Bayramı indirimi kısa olacağı ön görülüyor. 2022’de sadece beş gün sürmüş ve hemen bitmiş. Cadılar bayramı ile kesin çakışıyor diyebiliriz. Bu bize 28 Ekim’de başlayıp 1 Kasım’da sona erdiğini tahmin ediyor.

Başka bir indirimi de Steam Sonbahar indirimi. Geçen yıl Sonbahar indirimi Black Friday’den önceki salı gününden sonra salı gününe kadar devam etmiştir. Bu, Steam Sonbahar İndirimi 2023’ün 24 Kasım’da başlayıp 1 Aralık’ta sona ereceğini gösteriyor.

Steam Kış İndirimi 2023: Geçen yıl, Steam Kış İndirimi Noel’den önceki haftanın Perşembe günü başladı ve sonraki haftanın Perşembe günü sona erdi. Steam Kış İndirimi 2023 aynı modeli izlerse, 17 Aralık’ta başlayıp 31 Aralık’ta sona erecek . Bununla birlikte, Steam günler konusunda değişiklik gösteriyor 1-2 gün uzun veya kısa olabilir buna kesin bir şey söylemek zor.

Bu sayfayı, yıl boyunca yayınlanırken herhangi bir Steam satış tarihi duyurusu veya sızıntısıyla güncel tutacağız.

Yorum yapın