Apex Legends Sezon 5’in Battle Pass’a Gelen Yeni Kaplamalar ve Ödülleri

Apex Legends 5. Sezon’a merhaba dedi ve oyuna yeni karakter Loba eklendi. Ayrıca Loba’nın yanı sıra yeni görevler geldi ve hikaye tabanlı Pvp modu, destansı ve nadir ödüllerin olduğu savaş Battle Pass eklendi.

Yeni sezon oyunculara gelen Apex Legends 5. Sezon güncelleme notları listesi ile birden fazla oyun içi değişiklik getiriyor. Konumuzun devamında özet olarak Apex Legends 5. Sezon Ödülleri hakkında bilgileri bulabilirsiniz ve ister satın alarak ya da seviye atlayarak bu görevleri tamamlayıp ödülleri kazanabilirsiniz.

Daha aydınlatıcı olmak adına Apex Paraları ve Apex paketleri gibi daha az ilgi çeken ödülleri dikkate almayacağınızı düşünerek sizlere Efsanevi karakter ve yeni silah görünümlerine, daha değerli ödüllere göz atacağız. Yeni Sezona gelen yepyeni görünümler ve Skydive ifadeleri kadar dikkat çekici olmasına rağmen eklenen yeni müzik paketlerine’de konumuzun dışında bırakıyoruz. Apex Legend 5. Sezon Battle Pass Ödülleri hakkında ilginizi çekebilecek olanların görsellerini hep birlikte inceleyelim.

İlk Görsele Tıklayarak Sonrakilere kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Yeni Sezon Ödüllerin özellikle en değerli olanlarını kazanabilmek için Apex Legends görev kartı almalısınız. Savaş kartı 950 Apex parası karşılığında veya Sezon 4 görevlerini yaparken topladığınız Apex Parası varsa onunlada alabilirsiniz.

Yorum yapın