Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme (2024)

Siz de Snapchat uygulamasında kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsunuz ama nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz? Kafanızda ”Snapchatte kullanıcı adı nasıl değiştirilir?”,

Biz de bu yazımızda sizler için nasıl değiştirebileceğinizi, neden değişmediği gibi birçok konuya değindik.

Dilerseniz hemen başlayalım.

Snapchat Kullanıcı Adı (İsim) Değiştirme Nasıl Yapılır?

Sc yıllardır kullanan insanlar eskiden koydukları kullanıcı isimleri beğenmedikleri için değiştirmek istiyorlardı fakat Snapchat 2021 yılında buna izin vermiyordu.

2024 yılı itibariyle artık kullanıcı adınızı kolay bir şekilde değiştirmeniz mümkün. Aşağıda anlattığımız yolları izleyerek yılda 1 defa olmak şartıyla nickinizi değiştirebilirsiniz.

”Kullanıcı adımı unuttum”, ”Snapchat kullanıcı adı bulma” gibi konularda da bilgi sahibi olmak istiyorsanız. Eskiden koyduğunuz kullanıcı adınızı bulamıyorsanız da bu yolla kullanıcı adınızı kolayca bulup hatırlayabilirsiniz.

1- Snapchat hesabınıza giriş yapınız.

2- Giriş yaptıktan sonra sol üstte bulunan bitmojinizin üzerine tıklayınız.

3- Daha sonra açılan sayfada sağ üst kısımda yer alan tekerlek işareti şeklindeki ‘’Ayarlar’’ a tıklayınız.

4- Burada çıkan sayfada ‘’Kullanıcı Adı’’ yazan kısma tıklayınız.

5- Kullanıcı adınızın hemen altında bulunan ‘’Kullanıcı Adını Değiştir’’ yazan kısma tıklayarak kolayca kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

UNUTMAYIN !

Bu işlemi sadece yılda 1 kere gerçekleştirebilirsiniz ve çıkan uyarıda da yazdığı gibi sizin eski kullanıcı adınızı da kimse kullanamaz.

Yorum yapın