Rampage Hydra R6 Oyuncu Klavyesi Özellikleri ve Fiyatı

Oyun tutkunlarının en çok önem verdiği konulardan bir tanesi de oyuncu klavyeleridir. Oyun klavyeleri kuşkusuz bir oyuncu için vazgeçilmez ekipmanların başında gelmektedir. Oyuncuların bir kısmı tasarıma önem verirken bir kısmı da performansa önem vermektedir. Rampage firması çıkardığı bu ürünle hem performans isteyen kullanıcıları mutlu edecek hem de tasarım isteyen kullanıcıları mutlu edecek. Rampage Hydra R6 isimli oyuncu klavyesi özellikleriyle göz dolduruyor. Ayrıca cihaz ergonomik tasarımı sayesinde oyuncu sağlığını en üst düzeye çıkarıyor. Klavyenin özelliklerine gelin birlikte bakalım.

Rampage Hydra R6 Özellikleri

Oyuncuların bir kısmı klavyesinde şıklığa ve tasarıma önem vermektedir. Rampage Hydra R6 oyuncu klavyesinde kullanılan şık LED aydınlatma dikkat çekiyor. Farklı renk animasyonlarıyla donatılan bu klavye özellikle oyunculara gece şık bir ortam sunuyor. Kullanıcılar kendi zevklerine göre renk seçeneklerini ayarlaya bilmektedir. Ayrıca yine kendi zevklerine göre aydınlatma şiddetini kısıp yükseltebilmektedir.

Kuşkusuz bir oyuncu bir klavyeye para verirken oldukça dayanıklı olmasını ister. Bu oyuncu klavyesi 50 milyon tuş basma ömrüyle rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Ayrıca cihaz üzerinde kullanılan teknoloji sayesinde tuşlar oldukça sessiz çalışmaktadır.

Firma oyuncu sağlığına oldukça önem vermektedir. Çıkardığı bu oyuncu klavyesiyle bunu kanıtlamaktadır. Özel olarak ayarlanabilen kol desteği sayesinde artık rahatça oyunu oynayabileceksiniz. Bu kol desteği aynı zamanda çıkarılıp takılabilmektedir.

 Rampage Hydra R6 oyuncu klavyesinde tuş atama özelliği vardır. Cihaz üzerinde 104 tane tuş atama yapabilirsiniz. Ayrıca cihazın sağ üst köşesinde bulunan multimedya tuşlarıyla işlemlerinizi daha hızlı yapabileceksiniz.

 Oyun severlerin oyun klavyesinden beklediği en önemli özellik tepki süredir. Kuşkusuz bu oyuncu klavyesinde de tepki süresi oldukça azdır. Bu sayede oyunlarda yapacağınız herhangi bir hamleye kısa sürede tepki vererek sizi diğer oyunculardan bir adım ileriye taşımaktadır.

  Tüm dünyada satışa sunulan bu cihazın ülkemizdeki fiyatı 500 TL olarak açıklandı. Özellikleri ve performansı baz alındığında ortalama bir fiyat etiketine sahip cihaz kullanıcılardan tam not aldığını da hatırlatmakta yarar var. Şık tasarımıyla dikkat çeken bu oyuncu klavyesiyle kaliteli bir oyun deneyimi yaşamak mümkün olabilmektedir.

Yorum yapın