Call of Duty Mobile Siyah Ekran hatası alıyorum (Çözümü)

Call of Duty Mobile oyuncularının aldıkları bazı sistematik hatalar var. Bunlardan biride siyah ekran hatası. Peki bu siyah ekran hatası nedir? Call of Duty Mobile oyununa giriş yapmak için tıkladığımızda ilk anda Activision yazısı geldikten hemen siyah ekran hatası veriyor ve oyuna giriş yapılamıyor.

Özellikle Call of Duty Mobile emülator ile oynamak isteyen dostlarımızın karşılaştığı siyah ekran hatası için, çözüm yolu sunacağız.

Call of Duty Mobile PC Siyah Ekran Hatası Çözümü

Call of Duty Mobile PC üzerinden emulatör aracılığı ile oynuyor iseniz, Oyunu silip yeniden yüklemeyi deneyiniz. Ayrıca, Call of Duty Mobile yükleme esnasında, setup dosyasının önerdiği kurulum dizinini değiştirmeyin. Sonrasında büyük ihtimalle Call of Duty Mobile oyununun yükleme işlemi tamamlandığında bir daha siyah ekran hatası almazsınız.

Call of Duty Mobile Android, İOS Siyah Ekran Hatası Çözümü

Siyah ekran hatası alıyorsanız yine yapmamız gereken ilk işlem oyunu cihazımız’dan kaldırmak olacaktır. Sonrasında ise;

  • Cihazımıza RAR dosyasını indiriyoruz. RAR kurulumunu tamamlıyoruz.
  • Daha sonra Call of Duty Mobile oyununun apk dosyasını google aracılığı ile aratıp indiriyoruz. İndirme işlemi anlatımı için bir çok sitede anlatım mevcut kolayca Call of Duty Mobile apk indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Kurulum işlemini yaptıktan sonra, Call of Duty Mobile OBB dosyasını daha önce indirmiş olduğumuz RAR dosyası aracılığı ile com.activision.callofduty.shooter ile Android/obb klasörüne çıkartıyoruz.
  • Call of Duty Mobile apk dosyasını sorunsuz şekilde gerçekleştirdiğinizde siyah ekran alma hatasını’da ortadan kaldırmış olacaksınız.

“Call of Duty Mobile Siyah Ekran hatası alıyorum (Çözümü)” üzerine 3 yorum

  1. Bu da ekran kararıyor. xioami note t10, redmi note 9 pro, redmi note 9s, redmi note 8, poco x3 nfc, red magic 5s, Samsung a 70, 71 ve a50 başka marka modellerde var. bunlar da ekran kararıyor battle Royale de ama oyunun multiplayer modlarını oynarken ekran kararmiyor. sadece battle Royale haritasında oluyor. Bu ekran kararması

    Cevapla

Yorum yapın