Pubg Mobile’a Yoldaş Köpek Geliyor

Pubg Mobile oyununa yeni bir yoldaş geliyor. Daha önce oyuna yoldaş olarak şahin gelmişti ve yeni güncelleme ile Alman kurdu olarak bilinen K9 Köpeği geliyor.

Pubg geliştiricileri PC kadar oyunun mobil versiyonuna’da bir hayli önem veriyorlar ve sürekli yenilikler sunmak için çalışıyorlar. Oyuna renk katması amacıyla yoldaş adı altında omzunuzda gezen, arada uçup yeniden size konan bir yoldaş şahin tasarlanmıştı. Şuan için Pubg Mobile Çin serverine gelen ve Avrupa sunucularına’da dahil olması beklenen yeni bir yoldaş oyuna eklendi. Bu seferki biraz farklı olarak kuş türü değil, bir köpek cinsi.

Pubg Mobile oyununa yeni gelen araç, silah benzeri şeyler biliyorsunuz ki önce Çin serverine gelmekte. Burada uygun görüldüğü taktirde kalıcı oluyor ve diğer Pubg Mobile serverlerine ekleniyor. Yoldaş köpeğin kalıcı olup olmayacağı bizce biraz şüpheli. Neden derseniz görünüş olarak kuştan daha büyük ve sonuçta sağa sola hareket ediyor olacak. Bir bina etrafına, ağaç veya bir kaya parçasının arkasına saklandığınızı düşünün, köpek birden duvar arkasından çıkıp belirli bir alan içinde dolanacak ve yerinizi ele verecek. Biraz düşündürüyor taktik açısından.

İlerleyen günlerde Pubg Mobile Yoldaş köpek gelir mi bilinmez ama gelirse oyunda farklı bir ortam oluşacağı kesin gibi.

“Pubg Mobile’a Yoldaş Köpek Geliyor” üzerine 2 yorum

Yorum yapın