Pubg Mobile Ücretsiz Koşucu Seti Kodu

Pubg Mobile ücretsiz kostüm arayanlar için koşucu seti kodu için doğru yerdesiniz. Toplamda 3 adet ödül alacağız bunlar sırasıyla 200 BP, Ücretsiz Koşucu Seti ve İniş izi.

Kod yalnızca bir sefer kullanılmaya mahsustur ve geçerlilik süresi bilinmemektedir. Bu yüzden bir anca kodu kullanmanızda fayda var. Geç kalırsanız kodun süresi bilinmediğinden hediyeleri alamaya bilirsiniz. Bedava UC veya bedava pubg mobile kostümü arayanlar için gerekli araştırmaları düzenli olarak yapıp, sitemizde güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Sitemizi kontrol etmeyi unutmayınız.

TEKYEDİ.COM OLARAK SPONSORUMUZ ARACILIĞIYLA TALEP EDEN HERKESE BEDAVA ÜCRETSİZ KOŞUCU SETİ GÖNDERİYORUZ. BU YAZIYI SONUNA KADAR OKUYUP BASİT GÖREVİ TAMAMLAYAN HERKESE 72 SAAT İÇERİSİNDE KOŞUCU SETLERİ GÖNDERİLECEKTİR.

Öncelikle kodu alabileceğiniz siteye giriş yapınız.

Siteye Giriş Tıklayınız

Siteye giriş yaptığınızda üste görülen alanları doldurmamız gerekmektedir. Karakter kimliği kısmına Pubg Mobile giriş yapıp sağ üsten profilinize tıkladığınızda çıkan ID numarasını giriyorsunuz. Daha sonra Kodu kullan kısmına;

KOD: VEKZBZRDM

Doğrulama kodu kısmına yanda çıkan sayıları girip tamam dediğinizde hesabınıza hediyeler gelecektir. Hesabınıza giriş yapıp mesaj kısmına gelip hediyeleri tek tek alabilirsiniz.

SPONSORUMUZ TARAFINDAN GÖNDERİLECEK OLAN BEDAVA KOŞUCU SETİ İÇİN YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY AŞAĞIDAKİ SAYFAYA GİDEREK EN BEĞENDİĞİNİZ OYUN NİCKİNİ YORUM OLARAK YAZMAK. BU İŞLEMDEN SONRA BU SAYFANIN YORUM KISMINA E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKARAK 72 SAAT İÇERİSİNDE BEDAVA KOŞUCU SETİNİZİ ALABİLİRSİNİZ.

Bu sayfaya giderek en beğendiğiniz oyun nickini yazın: https://www.tekyedi.com/en-iyi-oyun-nickleri/

Ardından bu sayfanın altındaki yorum kısmına mail adresinizi bırakın. 🙂

“Pubg Mobile Ücretsiz Koşucu Seti Kodu” üzerine 5 yorum

Yorum yapın