GTA V Oyununa Remastered modu Eklendi

Çıktığı ilk günden şu ana kadar halen popülerliğini yitirmeyen belkide tek oyun diyebiliriz Grand Theft Auto V oyununa. Yaklaşık 2010 yılından beri tutku haline gelen GTA 5 için 2020 yılına girdiğimiz şu günlerde yeni girişimlerle yollarına devam etmektedirler.

Güncel konumuz ise yeni eklenen GTA 5 Vice City modu. Çıkan modun asıl ismi GTA 5 Vice Cry Remastered olmakla beraber oynanış videosunu alt kısımdaki videodan izleyebilirsiniz.

Vice Ctiy tutkunlarını unutmayan Lunchxbles, Bu yaptığı Modu internet üzerinden çeşitli aramalar yaparak indirmeniz mümkün. Ayrıca Grand Theft Auto: Vice City’de bulunan haritalar, serinin beşinci oyununa eklenebilir durumdadır.

Şunu da unutmamakta fayda var. Yeni yapılan Vice City Remastered modu ile beraber yeni modellemeleri, yeni mekan değişiklikleri, araçlar, yeni hikayeler gibi özelliklerde beraberinde eklenecektir. 2020 yılı ile beraber GTA 5 Haberleri duymaya devam edecek gibiyiz. Eski haritayı son oyuna eklemek ve sonrasında nasıl bir deneyimle karşılaşacağız oynayanlar yorum olarak yazabilir.

Yorum yapın