Pubg Mobile San Martin Bölgesi Nerede?

Pubg Mobile San Martin Bölgesi şu sıralar oldukça merak konusu olmaya başladı. Özellikle görev yapmak isteyen oyuncuların Pubg Mobile San Martin bölgesi görevi için arayışı sürüyor. Sizler İçin görevlerinizi en kısa sürede yapabilmeniz adına bu bölgenin yerini ve hangi haritada olduğu ile alakalı bilgiler vereceğiz.

Pubg Mobile 9. sezon 6. hafta görevleri açılmış durumda. İlk görev San martin bölgesinde 3 defa bir binanın çatısına atla görevi. Yüksek oyuncu kitlesi bulunduran Pubg Mobile oyununda, oyuncuların daha iyi ödüller sahibi olabilmesi için Pubg Mobile görev kartı alıp görevleri bitirdikten sonra çeşitli değerli ödüller kazanıyorlar. Bu ödülleri kazanabilmek adına Pubg Mobile San Martin görevinin cevabını veriyoruz.

Pubg Mobile San Martin Bölgesi

Pubg Mobile San Martin Bölgesini sadece görev amaçlı değil, normal oyunda’ da uğraya bileceğiniz değerli silah ve ekipmanların olduğu bölgedir ve Pubg Mobile Miramar haritasında yer almaktadır.

Pubg Mobile San Martin bölgesi

Pubg Mobile Miramar bölgesindeki oldukça dikkat çeken bölgelerden biri olduğu için görev esnasında karşınıza rakip çıkma olasılığı yüksektir. Ayrıca şu anda oyuncular Pubg Mobile 9. Sezon 6. hafta san martin görevine yoğunlaştıkları için bu bölge dahada aktif olacaktır. Sizlere tavsiyemiz, Miramar San Martin bölgesi görevini biraz bekletmeniz olacaktır. Bu sayede diğer oyuncuların görevi bitirme sayısı artmış olacak ve San Martin bölgesine gelme olasılıkları azalacaktır.

Pubg Mobile Görevleri hakkında daha fazla bilgi için diğer konularımıza göz atabilir, takıldığınız bulamadığınız yerler için yorumda bulunabilirsiniz.

Yorum yapın