Pubg Mobile Macbook ile nasıl oynanır?

Macbook kullanıcılarının Pubg Mobile oynamak için indirme sıkıntısı çektiğinin farkındayız. Bizde Pubg Mobile Macbook sürümü indirmek için fikirler sunacağız. Google’ da göz attığımız zaman Pubg oynayabilmek için MAC kullanıcıları için pekte seçenek yok gibi. Fakat bazı emülatörler bu sorunu ortadan kaldıra bilir. Peki pubg macbook ile oynamak için hangi emülatörler macbook’ u destekliyor bir bakalım.

Nvidia GeForce Now

Pubg Mobile oynamak isteyenler için hem Macbook hemde PC üzerinden oynama şansınız olan bir uygulamadır. Pubg Mobile ve farklı oyunlar oynamak isteyenler için MAC kullanıcılarının denemesi gereken bir programdır.

İNDİR

Nox Player

En iyi emülatörlerden birisi konumunda olan Nox Player özellikle bilgisayar kullanıcılarının seçimlerinden birisi olmuştur. Pubg Mobile MAC kullanıcıları içinde güzel bir seçenek. Akıcı bir oyun keyfi sunmaya elverişli olan nox player emülatörü macbook üzerinden de bir çok oyunu oynatma şansı sunuyor.

İNDİR

Bluestacks

BlueStacks emülatörü Pubg Mobile için en iyi seçenek belkide. Bilgisayar üzerinden Pubg Mobile oynamak isteyenler için biçilmiş kafan. İster PC’ den ister Mac kullanıcıları için indirme imkanı sunuyor. Macbook kullanıcıları için Pubg Mobile keyfini yaşatmak için uygun bir programdır.

İNDİR

Macbook ile Pubg Mobile oynamak isteyenler için bir kaç program önerisinde bulunduk. Artık Macbook ile Pubg mobile oynanmıyor derdine son. Macbook ile Pubg oynamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

“Pubg Mobile Macbook ile nasıl oynanır?” üzerine 11 yorum

  1. 3.nüde indirdim nividyada pubg çıkmıyor nox saçma bir hata verip kapanıyor bluestack ise hiç kurulamıyor bile

    Yanıtla

Yorum yapın