Pubg Mobile İçin Nick Önerileri

Her oyuncunun kullanmakta olduğu bir isim ( Nick ) vardır. Kimi kişiliğini yansıttığını düşünür, kimi ise kullanmak istediği Nick’ in dikkat çekici olmasını istemektedir. Güzel Nick arayanlar ve Pubg Mobile Nick Önerisi arayanlara yardımcı olacağız.

Neden Oyunlarda Nick Kullanıyoruz ?

Oyuncuların büyük bir çoğunluğu gerçek isimleri yerine takma ad yani nick kullanır. Özellikle Oyun dünyasında kendi ismi ile bir karakter oluşturan sayısı çok az. Çoğu insanların gerçek kimliklerinin ön planda olmasını istemez. Kimi hayali bir kahraman nick’ i kullanır kimi göze hitap eden ve anlamı derin şekilli nickler kullanır. Gerçek isimlerini gizli tutmak için farklı nickler kullanan kişiler profillerini gizlemiş olurlar. Kendilerini bir nevi gizemli ve merak ettirilen kişi haline getirirler. Bu yüzden özellikle Oyunlarda Nick kullanımı fazladır.

Pubg Mobile Nick Önerileri

Pubg Mobile Nickleri arayan arkadaşlarımız için birbirinden güzel nickleri sizlere sunuyoruz. İçlerinden hoşunuza gidenleri kullanabilirsiniz.

AloNeDaRK

Alloces

Mephisto

Mephistotales

FairyTaLe

FearleSs

ÇirkinKraL

Gunhawk

BaMBaM

ReaDy2Die

StoRMAnqeL

TheHealer

BraveHearT

d⊕zεr

ölüʍcül

Șλνλşçı

Kᴇᴍɪᴋ Kıʀᴀɴ

Sanbert

Impala

Nefertiti

Jojo

SaLVaToRe

Sinek7

Rooster

ShoOTeR

Etolas

Legolas

Repu

Pato

Negan

Lanetliler

Kral

Lykia

IcedEarth

Soulfly

DieANotherDay

RuLing

NothingMan

EvaGreen

PoleStar

LeadSoldiers

ProofStriker

GeneraLSmoker

BeNuMaRo

WiNSToN

YoungCrew

NeDiYoRSuN

KiMiMBeN

Snake Eyes

Mad Rascal

Fathal BazoKa

Recent Fighters

Dahlia

TeKaTaN

Mp5

Opulent Gamer

Steel Heart

Pubg Mobile Nickleri arayan arkadaşlar için bir kaç öneride bulunduk. Umarım hoşunuza gidip kullandığınız olur, İyi Oyunlar.

Yorum yapın