Pubg Mobile Hile Kullananlar Yandı !

Dünyada milyonlarca oyuncu sayısına ulaşan Pubg Mobile sevenlerin, son zamanlarda aşırı hile kullanan oyuncular yüzünden sıkıntılar çektiği dönemdeyiz. Pubg Mobile Türkiye yetkililerinin, Hile kullananları daha hızlı tespit edilebilmesi için farklı bir, Hile reportlama sistemi geliştirdiklerini açıkladılar.

Pubg Mobile hile

Pubg Mobile Hilesi Kullanmak

Pubg Mobile Telefondan sonra Emulator‘ e geçmesiyle beraber, Pubg Mobile Pc kullanıcılarının hile kullanma oranı artmaya başladı. Ne kadar raporlansa bile sistemin yavaş çalıştığı ortada ve Pubg Mobile zıplama hilesi, Pubg Mobile hız hilesi gibi bir çok hilenin kullanımda olması oyunu dürüstçe oynayan arkadaşlarımız için artık çile haline gelmekte. Oyunda başarı sağlayamamış, iyi oynayamayan oyuncuların hileye başvurması hesaplarının kapatılmayacağı anlamına gelmiyor ne yazık ki.

Pubg Mobile daha verimli reportlama sistemi.

Türkiye Pubg Mobile Yetkililerinin oyun içi reportlama sisteminden verimli dönüş alamayan oyuncular için Alternatif ve daha verimli olabilecek bir sistem geliştirdiler. Vereceğimiz linkten Pubg Mobile Hileleri kullanan oyuncuları şikayet edebileceğiniz, daha hızlı kontrol edip, hızlı şekilde gerekli ceza işlemi uygulanabilecek.

Yorum yapın