Pubg Mobile Bedava Turuncu M416 Kaplaması (2024)

Pubg Mobile oyununda bedava turuncu M416 silahını nasıl alabiliriz sizlere yardımcı olacağım. Oyunda oldukça sandık ve sandıklardan çıkan UC karşılığında çeşitli silah ve kostümler verilmekte.

Bazı oyuncuların maddi durumlarından dolayı bu sandıkları ya ücretsiz hediye olarak verilen ile bir şeyler kazanmaya çalışıyorlar, yada bedava pubg mobile silah skin arayışıyla karşılamakta. Sizlere hiçbir VPN kullanmadan yada üçüncü parti başka yazılımlara ihtiyaç duymadan ücretsiz turuncu M416 nasıl alırız onu göstereceğim.

Eğer alttaki koddan daha fazla kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler;

TEKYEDİ.COM OLARAK SPONSORUMUZ ARACILIĞIYLA TALEP EDEN HERKESE BEDAVA TURUNCU M416 KAPLAMASI GÖNDERİYORUZ. BU YAZIYI SONUNA KADAR OKUYUP BASİT GÖREVİ TAMAMLAYAN HERKESE 72 SAAT İÇERİSİNDE BEDAVA TURUNCU M416 KAPLAMASI KODLARI GÖNDERİLECEKTİR.

Ayrıca bir uyarıda bulunmakta yarar var oda bu ücretsiz skinin belirli bir alım süresi var mı emin değilim. Kısacası elinizi çabuk tutsanız iyi olur. Aksi taktirde hediyeyi alamaya bilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  • Buraya Tıklayarak gerekli resmi siteye giriniz.
  • Açılan sayfada ”Karakter Kimliği” kısmına oyuna giriş yapıp oyundaki kimlik numaranızı giriniz.
  • Kodu Kullan kısmına ise RAAZBZJGS kodunu giriniz.
  • Oyuna tekrar giriş yapıp ”Mesaj” kısmına geldiğinizde gelen bildirimleri kontrol ettiğinizde turuncu kaplamalı M416 silahı hediye olarak gelmesi gerekmektedir.

SPONSORUMUZ TARAFINDAN GÖNDERİLECEK OLAN BEDAVA TURUNCU M416 KAPLAMASI İÇİN YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY AŞAĞIDAKİ SAYFAYA GİDEREK METİN2 OYUNUNA BENZER OYUN ÖNERMEK VEYA YAZI HAKKINDAKİ FİKRİNİZİ YORUM OLARAK YAZMAK. BU İŞLEMDEN SONRA BU SAYFANIN YORUM KISMINA E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKARAK 72 SAAT İÇERİSİNDE BEDAVA KODUNUZU ALABİLİRSİNİZ.

Bu sayfaya giderek yukarıda belirttiğimiz gibi Metin2 benzeri oyun önermek veya yazı hakkında yorumunuzu bırakın: https://www.tekyedi.com/metin-2-benzeri-en-iyi-5-oyun/

Ardından bu sayfanın altındaki yorum kısmına mail adresinizi bırakın ve bedava kodunuza kavuşun 🙂

Eğer Turuncu M416 silahı gelmez ise kodun geçerlilik süresi dolmuş demektir. Sitemizi düzenli olarak takip edebilir ve yeni bedava pubg mobile kodu geldiğinde burada paylaşıp sizlerinde yararlanmasını sağlayabiliriz.

Fortnite Bedava Minty AXE ( Nane Şekeri ) kazması

“Pubg Mobile Bedava Turuncu M416 Kaplaması (2024)” üzerine 137 yorum

  1. Çokk teşekürler random skmsmdikemdncjiksndjdjdnsbtdjhyxbfjfkygtdhfhgdhgdgsnfgsjgxfjfdjrhtejrngxvxnvxngsbshfaratrkyfkhfljgligloitkyrjdjgdcbvgtdddhfjdthtdktotouuetegwrqgrsgfxhxhfdhts bcmgfmdyndvkjdjtdfzgdngxjdjydjydydttdgxkhcjdjfydyjdyjdkgfjckyckfgykdmdgxnfxjgdjtdhtrhhtdtdjtdtjhgddhtddjjg

    Yanıtla

Yorum yapın