Pubg Mobile Bedava Turuncu M416 Kaplaması (2020)

Pubg Mobile oyununda bedava turuncu M416 silahını nasıl alabiliriz sizlere yardımcı olacağım. Oyunda oldukça sandık ve sandıklardan çıkan UC karşılığında çeşitli silah ve kostümler verilmekte.

Bazı oyuncuların maddi durumlarından dolayı bu sandıkları ya ücretsiz hediye olarak verilen ile bir şeyler kazanmaya çalışıyorlar, yada bedava pubg mobile silah skin arayışıyla karşılamakta. Sizlere hiçbir VPN kullanmadan yada üçüncü parti başka yazılımlara ihtiyaç duymadan ücretsiz turuncu M416 nasıl alırız onu göstereceğim. Ayrıca bir uyarıda bulunmakta yarar var oda bu ücretsiz skinin belirli bir alım süresi var mı emin değilim. Kısacası elinizi çabuk tutsanız iyi olur. Aksi taktirde hediyeyi alamaya bilirsiniz. Yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

  • Buraya Tıklayarak gerekli resmi siteye giriniz.
  • Açılan sayfada ”Karakter Kimliği” kısmına oyuna giriş yapıp oyundaki kimlik numaranızı giriniz.
  • Kodu Kullan kısmına ise RAAZBZJGS kodunu giriniz.
  • Oyuna tekrar giriş yapıp ”Mesaj” kısmına geldiğinizde gelen bildirimleri kontrol ettiğinizde turuncu kaplamalı M416 silahı hediye olarak gelmesi gerekmektedir.

Eğer Turuncu M416 silahı gelmez ise kodun geçerlilik süresi dolmuş demektir. Sitemizi düzenli olarak takip edebilir ve yeni bedava pubg mobile kodu geldiğinde burada paylaşıp sizlerinde yararlanmasını sağlayabiliriz.

Fortnite Bedava Minty AXE ( Nane Şekeri ) kazması


“Pubg Mobile Bedava Turuncu M416 Kaplaması (2020)” üzerine 30 yorum

Yorum yapın