Metin 2 Benzeri En iyi 5 Oyun

2005 Yılında Koreliler tarafın’ dan geliştirilen ve oyun piyasasına dahil edilen Metin 2 Oyunu, Yıllardır kendisine oyuncuları bağlı bırakmıştır. Her insan neredeyse bir kerede olsun metin 2 oyununu merak edip oynamıştır. 2019 Yılının sonlarına yaklaştığımız günlerde artık Metin 2 oyunundan sıkılanlar için, Metin 2 Alternatifi oyunlar var mı? Sorusu akıllara gelmeye başladı.

Metin 2 Alternatifi oyun arayanlar için araştırma yapıp, size metin 2 tarzı oyunlar hakkında bilgiler vereceğiz. Bedava MMORPG oyunu sevenlerin denemeleri gerektiğini düşündüğümüz en iyi 5 oyun sizlerle.

Neverwinter

Nerverinter oynaması tamamen ücretsiz olup, Bilgisayar ve XBOX 360 Platformların’ da oynanabilir haldedir. Pvp Oyun arayışında olan ve metin 2 alternatif oyunlar arayanlar için ilk sıraya Neverwinter oyununu seçtik. 2013 Yılı itibari ile Türkçe dil desteği bulunan Neverwinter mmorpg oyunun’ da 6 birbirinden farklı ırklar bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla Half-elf, Elf, Dwarf, Tiefling, Drow ve Human ırklarıdır. Ayrıca Neverwinter oyununda toplamda 4 adet olmak üzere birbirinden ayrı sınıflar vardır. Bunlar: Rogue, Wizard, Cleric ve Fighter sınıflarıdır.

Metin2 Alternatifi oyun arayanlar İçin Neverwinter oyununu denemenizde fayda var. Neverwinter indirmek isteyenler için link aşağıdadır.

Aşağıdaki yazımızın da ilginizi çekebileceğini düşündük. Dilerseniz benzer bir yazımız olan En İyi MMORPG Oyunlar sayfamızı da ziyaret edebilir ve 8 farklı popüler oyunun inceleme ve tavsiyelerini görebilirsiniz.

Archeage

Archeage’ de Metin 2 alternatifi bedava oyun arayanlar için bir seçim olabilir. MMORPG tarzı oyun sevenler için grafikleri bakımından çok iyi seviyededir ve sizi çok şaşırtabilir. Archeage ye aslında oyun olarak değil kitap olarak da arşivlerde yerini alabilmiştir.

Archeage oyunu haritası 3 adaya ayrılmıştır. Bunlar West Isle, Easy Isle son olarak Middle Isle adaları dır. Archeage indirmek isteyenleri bilgilendirmek adına bu oyunda da 3 ırk bulunmaktadır. Kudretli Elfler, Güneşin İnsanları Hariharanlar ve Onurlu Nauianlar’ dır. Archeage indirip denemeniz gereken bir oyun olup seveceğinizden hiç şüphemiz yoktur.

Drakensang

Drakensang oyunu Metin 2 den sıkılanlar içinde bir alternatif yolu olacaktır. Drakensang online indirip denemeniz gereken bir oyun olup, Çok oyunculu rol yapma oyunu sevenler için geliştirilmiştir.

Kaliteli efekt ve Görsel açıdan mükemmel denile bilecek kadar iyi ve akıcıdır. Birbiri ile dengeli toplam 4 sınıf bulunmaktadır. Canavarlarla dolu haritada amansız mücadeleler verip envanter’ de bulunan ekipmanları rakiplerinizden önde olmak için geliştirebilirsiniz.

DC Universe Online

Metin2 den sıkılan oyuncular için farklı bir alternatif oyun, DC Universe Online ! Aksiyon ve Savaş oyunu sevenlerin mutlaka denemelerinde fayda var. DC Universe Online çok oyunculu bir aksiyon rol yapma oyunudur. Farklı süper kahramanların bulunduğu keyif verici oyun arayanlara eğlenceli dakikalar yaşayabilecekleri ayrı zamanda aksiyon sevenler için oyun havuzlarında bulundurulması gereken bir oyundur. DC Universe online indirme linkinden üye olup oynamaya başlayabilirsiniz

Blade And Souls

Linstemizin sonunda, Blade and Souls oyunu var. Blade and Souls indirmeden önce kısa bilgiler verelim. Oyun 2014 yılında piyasaya sunulmuştur ve Çevrimiçi çok oyunculu rol yapma oyunudur. Unral Engine 3 grafikleri ile geliştirilen blade and souls oyunu MMORPG oyunları arayanlar için memnun bıraktıran bir oyun olmayı başarmıştır. Oyunda toplam 4 Irk ve 7 tane sınıf bulunmaktadır.

“Metin 2 Benzeri En iyi 5 Oyun” üzerine 180 yorum

 1. Metin 2 den daha sağlam daha iyi bir oyun onericem oyun ismi goddes umarım bı denersiniz oyun heyecanlı ve bı şavaş oyunu

  Yanıtla
 2. Metin2 gerçekten eskilerin en , zevkli oyunlarından ve şuanda da bu site sayesinde güzel gunldre geleceğini düşünüyorum.

  Yanıtla
 3. Metin2 gerçekten mükemmel bir oyun karakterler biraz daha oyuna tat veriyor canlı gerçek oyun mükemmel

  Yanıtla
 4. Oyunların ben bi çoğunu oynadığım için hepsi ayrı güzel grafikleri ayrı bi güzel severek oynuyorum hepsini

  Yanıtla
 5. metin 2 gercekten iyi bir oyun bence 5 degil ama 3 yildizi felan hak ediyor randum ksjsjsjdjdjdjdjsjakoandndbd61617272721u27273u72uwjsnsnsnbd

  Yanıtla

Yorum yapın