Pubg Mobile Ban Nasıl Açılır? 2024

Pubg Mobile ban açtırma işlemi nasıl yapılır? Oyun esnasında veya sonrasında banlandınız ve hesabınızdaki kostüm ve kaplamaları kaybetmek istemiyorsunuz. Peki bu ban nasıl kaldırılır biraz araştırdık ama hile kullandıysanız şansınızı fazla zorlamamayı öneririz çünkü Pubg Mobile hile konusunda çok sert cezalar uyguluyor ve geri dönüşü olmuyor.

Hesabınızın haksız yere banlandığını düşünüyorsanız veya haberiniz olmadan takımınızdaki birinin hile kullandığını fark ettiniz yinede sizde ban cezası aldıysanız Pubg Mobile Ban nasıl kaldırılır sizlere çözüm yolu olabilecek bir işlemden bahsedeceğiz.

Pubg Mobile Ban Nasıl Açılır 2024

Sebepsiz yere banlandığınızı düşüyorsunuz ve hesabınızı kaybetmek istemiyorsanız öncelikle kendinizden emin olmanız gerekmekte. Banlandığınız gün hile kullanmamış olabilirsiniz, peki daha önceki günler? Daha önceden meraktan bile olsa Bilgisayarınıza Hile indirdiniz deneyip silmiş bile olsanız hile dosyalarının bilgisayarınızda kalma ihtimali çok yüksektir. Buda herhangi bir Hileden dolayı şikayet edildiğinizde hesabınız incelenmeye alınıyor ve bu 3.parti yazılımlardan dolayı ban yersiniz.

Ben hiç bir türlü hileye karışmadım haksız yere Pubg Mobile ban yedim nasıl açılır diyorsanız aşağıdaki talimatları uygulayıp kendinizi iyi ifade ettiğiniz zaman Pubg Mobile Ban kaldırma %100 olarak tekrar açılacaktır.Yapmanız gereken işlem Tencent’e mail talebinde bulunmalısınız.

Banlandığınız an oyun ekranında bildirim geldiyse talep oluştur butonuna tıklayıp itiraz etmelisiniz, Eğer bu ekranı yanlışlıkla kapatıldıysa;

  • Yapacağınız itiraz talebi için Müşteri hizmetlerine mail atmalısınız.
  • Mail işlemi için banlanma tarihi gerekirse saatini bile yazmanız sizin için hızlı şekilde cevap almanıza yardımcı olacaktır.
  • Ban sebebini öğrenmek için ”Pubgmobile_cs@tencentgames.com” adresine mail atıp nedenini öğrenmenizde bir sonraki adımınız için size yardımcı olabilir.
  • Talebi oluştururken okunaklı ve çözüm odaklı işinize yarayabilecek şeylerden bahsetmelisiniz. (Örn. Şunu kullandım, Şöyle yaptım takımımda hilemi vardı acaba gibi)
  • Talebi oluştururken uzun uzun cümleler kullanmayınız kısa cümleler kullanın olay mektup yazmaya dönmesin.
  • Haksız yere ban yediğinizden eminseniz Mail atarken nedeninin hileden dolayı olmadığını öğrenirseniz zaten açma işlemi çok hızlı ilerleyecektir. Düzgün bir yazı ile sakinliğinizi koruyarak ve cümlelerinizi özenle seçerek yardım istediğinizde ban cezası kaldırılacaktır.

Yorum yapın