Orjinal olmayan GTA 5′ de virüs var mıdır?

Orjinal GTA 5 oyununun fiyatı bakımından biraz pahalı olduğunun farkındayız. Bu sebeple bazı GTA 5 oynamak isteyenlerin orjinal gta 5 oyununu alamadıkları için ucuz yollu çeşitli sitelerde korsan gta 5 satın aldıklarını duyduk. Sizler için korsan gta 5 hakkında fikirlerimizi söyleyeceğiz.

Şu dönemlerde bir çok arkadaşımız uyguna GTA 5 Social Clup hesabı satın alıyorlar, yada daha uyguna korsan GTA 5 alıyorlar. Peki hiç düşündünüz mü virüs var mıdır veya zararlı bir yazılım ?

GTA 5 İndirme Siteleri

Bazı siteler üzerinden korsan Gta 5 İndirilip daha sonra ucuza social clup hesabı satın alınıyor. Bu satın alınan hesaplar ile online GTA 5 oynanabiliyor. Yasal ve orjinal olmayan bu düzenin sizlere zararları olabilir. Peki ne gibi zararlar bunlar..

  • Muhtemelen Gta 5 Social clup hesabı daha önce kullanılmış bir hesaptır. Satın aldığınızda, hesap sizden beklemediğiniz bir anda geri alınabilir. Social clup bilgilerinizi kendi bilgilerinize çevirmezseniz hesap sizden çalınır ve geri alamazsınız.
  • Korsan GTA 5 indirme sitelerinden oyunu indirdiğinizde öncelikle indirme dosyaların’ dan bilgisayarınıza virüs bulaşabilir.
  • İndirme dosyaların da bulunan zararlı yazılımlar yüzünden tarayıcınıza virüs bulaşır ve sizin isteminiz dışı sürekli çeşitli siteler açılabilir. Bu da sıkıntılı bir süreçtir ve format atmaya kadar gider.
  • Aldığınız hesap el değiştirdiği için kapatılma riski vardır.

Sizlere tavsiyemiz orjinal olmayan oyunları satın almayın. Steam ve benzeri orjinal oyun satılan sitelerden oyunları satın alınız. Hem kişisel bilgilerinizi korumak açısından hemde Para ve PC güvenliğiniz açısından her zaman yasal yollar ile oyun satın almanızı öneriyoruz.

Yorum yapın