NASCAR Heat 4 Oyun Tanıtımı

Yarış oyunları tutkunları için tasarlanan NASCAR Heat 4 oyunu ile karşınızdayız. Bu oyunun incelenmeye değer birçok yanı var. Diğer sürümlere fark atacak gelişmeler ve eklentiler mevcut. En önemli farklılığı, gerçekten araba sürüyor hissi vermesidir. Bütün her şey keyifli ve daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunmak için tasarlandı. Yol üzerindeki oluklar, sıkışık trafikte seyir ve baş döndürücü hız oyunculara çok keyifli saatler sunacak.

NASCAR Heat 4

NASCAR Heat 4 Oyun Deneyimi

Oyunda grafikler çok gelişmiş ve ek olarak Unity Motoru geliştirildi. Pistte daha doğal bir aydınlatma var. Oyunun seyri içinde gerçeklik vurgusu heyecan verici şekilde abartılmadan arttırılmış. Araç seçiminde ve aksesuar seçiminde daha kalabalık bir parça yelpazesi yer alıyor. Hatta oyuncuları üçüncü seridekine oranla çok daha zorlu bir mücadele bekliyor olacak. Oyunda yapılan iyileştirmelere bakıldığında Legend Sürücüleri, daha yüksek özellikli UI ve oyunculara herhangi bir seriden başlama şansı gibi yenilikler var.

NASCAR Heat 4 Ek Özellikler

Araba oyunu konseptinde oyunculara yolda temiz ve gerçeğe yakın bir sürüş deneyimi verilmek istenmiş. Menüde parça haritası geliştirilmiş, araç içindeki kameralar hem sağı hem solu görebiliyor. Renk derinliği arttırılmış. Pist tipleri için bu oyunda farklı lastik modelleri de olacak. Bu ayrıntının önemi şuradan geliyor; sürücüler birbirinden farklı pistlerde yarışacaklar ve her pistin kendine has bir karakteristik yapısı var, bu yüzden oyuncular pistlerde keskin virajlı dönüşlere daha uygun lastiklerle girebilecekler. NASCAR Heat 4 oyunu, oyunculara gelişmiş oyun mekaniği konforu, görsel ve işitsel geliştirmeleri ve genişletilmiş bir kariyer modu sunuyor. Araba oyunu yarış koşullarını daha yakından taklit etmek için yepyeni bir yol tutuş ve lastik modelleri, çoklu oluklu pistler ve AI sistemindeki yeni güncellemeleri kapsıyor. Daha bitmedi! NASCAR Heat 4 oyunu gözler kadar kulaklara da hitap edecek öyle ki, orijinal stok kayıtlarından elde edilen yeni motor sesleri var. Ek olarak gelişmiş aydınlatma, hareket bulanıklığı gerçekçi olmasını sağlıyor. Oyun PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One platformlarında oynanabilecek.

Yorum yapın