Metin2 General Yerleri (Sürgün Mağarası)

Oyunlarla içli dışlı olsun veya olmasın herkes Metin2 adını duymuştur. Hele onun maceralarla dolu uçsuz bucaksız dünyasına girenler için Metin2 yaşama sevincidir, en iyi oyun kavramının tam karşılığıdır. Metin2 oynanışı, karakterleri, hileleri… Hangi birini sayalım? Bize kalırsa birkaç cilt Metin2 ansiklopedisi yazılmalıdır. O ansiklopedinin içinde yer alması gereken en önemli konulardan biri ise şudur: Metin2 general yerleri.

Sürgün Mağarası 2. Kat

Oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayız… Seviyeleri birer birer atlayıp Sürgün Mağarası 2. Kat’a geliriz. Buradaki Ejder’e girebilmek için Sürgün 2. Kat General olarak isimlendirilen Boss yerinden kıvrık düşürmeye ihtiyacımız vardır. Bu noktada aklımıza şöyle bir soru takılacaktır: Kıvrık anahtar nerden düşer ?

General Nerede Çıkar?

Aslında Sürgün Mağarası 2. kat haritası da önemli fakat Generalin nereden çıktığını da bilmek gerek. Sürgün Mağarası General; mağaranın 2. Katında çıkıyor ancak farklı dakikalarda ve farklı yerlerde…

General ile karşılaşma zamanı her serverda değişir. Kimi zaman 20 dakikada çıkarken bazılarında yarım saatte çıkar. Bu anlattıklarımız ile General 1, General 2 ve General 3’yi kastediyoruz. Ejder Odası’nın girişinde bulunan komutan ise 40 dakikada kendini gösterir.

Metin2 General Ne İşe Yarar?

Tamam da biz niye General çıksın diye pür dikkat bekleyelim? Metin2 general yerleri bizim için neden önemli?

Her Metin2 oyuncusu bunu zaten bilir fakat yine de hatırlatalım; General’den kıymetli eşyalar düşer. Beklediğimiz en önemli itemlerin başında ise kıvrık anahtar gelir.

Metin2 Kıvrık Anahtar Nedir?

Bu; Sürgün Mağarası’nın içindeki Mavi Ejderha Odası’na giriş yapmamızı sağlayan bir anahtardır. Onun sayesinde kapıyı açıp grubumuzla birlikte odaya dalarak Ejderha’ya hücum edebiliriz! Generalleri öldürmek suretiyle 3 tane kıvrık anahtar toplamayı başarırsak Mavi Ejderha’yı elimizden kimse alamaz!

Sürgün Mağarası General Yerleri

Anladık; Sürgün Mağarası Generali Metin2’nin en büyük yapı taşlarından.

metin2 general yerleri
metin2 general yerleri

Metin2 General Yerleri

Evet; resimde Metin2 general yolunu görüyoruz. Şimdi “General nerde çıkar?” sorusunu daha iyi aydınlatması için bu görselin üzerinde biraz duralım.

  • Kırmızı: Komutan’ı
  • Açık Mavi: Ejderha Odası’nı,
  • Yeşil: Giriş / Çıkış Kapısı’nı,
  • Mavi: General 1’i,
  • Sarı: General 2’yi,
  • Beyaz: General 3’ü temsil ediyor.

Yorum yapın