LoL Lillia İncelemesi – Lillia Build ve Rünleri

League of Legends kısa bir süre içinde yeni bir şampiyona merhaba diyecek. 10.15 Yaması ile gelmesi planlanan yeni şampiyon Lillia olarak belirlendi. Görünüşü ufaktan Hecarim’i andıran Lillia Neşeli Geyik Yavrusu olarak LoL sevenlerle buluşmayı bekliyor.

LoL Lillia Build hakkında şimdiden bir fikir arıyorsanız konumuzun devamında sizler için birkaç öneride bulunacağız. Ayrıca LoL Lillia Rün içinde tavsiyelerimiz olacaktır. Sosyal Medya üzerinden bir kaç yayıncının denemeleri sonucu Lillia Top Build önerisi ve Lillia Top Rün hakkında konuşabiliriz. Öncelikle Lillia nasıl bir karakter ve LoL Lillia Yetenekleri hakkında sizlere ufak bir anlatım gerçekleştirelim.

Lillia Yenekleri

Pasif

Lillia yeteklerini kullandığında Düş Tozu uygular ve kısa süreliğine hedefinizin azami canının bir kısmına eş değer büyü hasarı verir.

Q – Çiçek Açtıran

Lillia dalını havada sallar ve etrafında ki rakiplere büyü hasarı verir. Ayrıca Dalını sallarken daire dışında kalan rakipler ise gerçek hasar alırlar. Son olarak saldırı isabet ederse Lillia hareket hızı kazanır.

W – Dikkat Et!

Lillia dalıyla yapacağı büyük vuruş için kendini hazırlar ve rakibe büyü hasarı verir. Ayrıca etki alanının merkezinde bulunan rakipler daha fazla hasar almaktadır.

E – Dönertohum

Lillia kafasının üstünden dönertohum fırlatır ve rakibe büyü hasarı uygulayarak yavaşlatır. Lillia dönerhortumu isabet ettiremezse, rakiple yada yüzey şekliyle çarpışıncaya kadar yuvarlanmaya devam etmektedir.

R – Mışıl Mışıl

Lillia rakibini ninni etkisinde bırakır ve Düş Tozu’ndan etkilenen hedefi git gide yavaşlatıp kısa süreliğine uyutur. Rakip hasar alarak uyandığında ise fazladan büyü hasarı alır.

LoL Lillia Rün

LoL Lillia Build

Yorum yapın