LoL İstemci Açılmıyor (Çevrimdışı Olabilirsin)

LoL, stratejik olarak oynanan bir tür çevrimiçi oyundur. LoL yani tam açılımı ile League of Legends’de birçok oyunda olduğu gibi çevrimdışı kalma hatası verebilmektedir. Ancak hatanın tam olarak neyden kaynaklandığı bilinmemekte olup birçok sebepten dolayı olabileceği öne sürülmektedir.

Yüksek ihtimalle internet bağlantısı, Riot Games’te meydana gelen bazı server hataları, oyunun bilgisayara tam olarak kurulamaması gibi sebeplerden kaynaklanan bu sorunu düzeltmenin birçok yolu bulunur.

Riot Games üzerinden teknik destek alarak sorunun sebebinin öğrenilmesi mümkündür. Riot’un onarım aracının bilgisayara indirilmesi de çevrimdışı hatasını çözmektedir.

LoL Oturumunu Açamıyoruz Çevrimdışı Olabilirsin

Oyuncular League of Legends oyununa giriş yapmaya çalıştıklarında birtakım uyarılarla karşılaşabilmektedir. Bu uyarılar arasında en sık karşılaşılan uyarı ‘Lol oturumunu açamıyoruz çevrimdışı olabilirsin’ uyarsıdır.

Bu uyarıyı alan kişinin bilgisayarında, internetinde ya da işletim sisteminde bir takım sıkıntılar bulunur. Bu sıkıntılara en net çözüme Riot Games üzerinden ulaşılır çünkü League of Legends (LoL) oyununun bağlı olduğu steam Riot Games’tir ancak çevrimdışı olma sorunu genellikle kişilerin internet altyapılarından kaynaklanan bir sorundur bu nedenle kişiler öncelikle internetlerini düzeltmelidirler.

İnternetin düzelttikleri halde hala çevrimdışı uyarısı alan kişilerin Riot Games ile iletişime geçmeleri önerilir.

LoL Çevrimdışı Hatası

League of Legends, dünya üzerinde bulunan en popüler çevrimiçi oyunlardan bir tanesidir. Her oyunda olabileceği gibi LoL oyununda da birtakım sorunlar yaşanabilmektedir. League of Legends oynayan kişilerin en sık karşılaştığı sorunlar arasında çevrimdışı olma sorunu mevcuttur. Bu sorun genellikle LoL oyununun giriş ekranında meydana gelmekte ve oyuncuların oyunlarını oynamamalarına neden olur.

Çevrimdışı kaldınız uyarısı alan oyuncunun oyuna girmesi mümkün değildir. Bu hatanın düzeltilebilmesi için oyuncuların Riot’un onarım aracını kullanmaları gerekir. Bu araçla birlikte hata düzeltilerek oyuncular rahatlıkla oyunlarına girebilirler.

LoL Çevrimdışı Olma

League of Legends, çevrimiçi olarak oynanan bir savaş oyunudur. Kişiler 5 kişilik takımlarla karşı tarafın kulelerini yıkarak oyunu kazanmaya yani zafer elde etmeye çalışırlar.

Herhangi bir oyuna girecek olan kişi herhangi bir sorunla karşılaşabileceği gibi LoL oyununa giriş yapan oyuncular da birtakım sorunlarla karşılaşabilmektedir. LoL oynayan oyuncuların genellikle karşılaştığı sorun çevrimdışı olma sorunudur. LoL giriş ekranında ‘LoL oturumunu açamıyoruz çevrimdışı olabilirsin’ uyarısına rastlayan oyuncular oyuna girmekte zorluk yaşayacaklarından dolayı bu soruna bir çare bulmak isterler.

Çevrimdışı olma sorunu genellikle internet bağlantısından kaynaklanmaktadır ancak internet bağlantısında sorun olmayan kişiler Riot Game ile iletişime geçebilir ya da Riot Game onarım aracını indirerek sorunlarını çözebilirler.

LoL Çevrimdışı Gözükme

LoL çevrimdışı gözükme sorunu birçok LoL oyuncusunun başına gelmiştir. Sorun tam olarak neyden kaynaklanıyor sorusuna verilebilecek net bir cevap bulunmuyor ancak bu sorunun düzeltilmesi için çok kolay ve basit çözümleri bulunur.

Çevrimdışı gözükme sorununun genellikle internet bağlantısından kaynaklandığı bilinir. Eğer oyuncuların internetlerinde sorun tespit edilmediyse oyuncuların Riot Game ile iletişime geçmeleri önerilir. Riot Game üzerinden alınacak olan destek ile karşılaşılacak olan diğer sorunlar da çözülebilmektedir.

Yorum yapın